Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hasbro Teklif

Grego

Öne çıkan mesajlar

öyle birsey yok iste. Deviantartta bir sürü adam var bu isle ugrasan. istedikleri kalite belli olduktan sonra fiyatta bellidir az cok. Tabi adamlar bonkor davranır o ayrı.

Dediğim gibi yapılacak isi tam anlayamadım ben.

Gelip x karakterinin ilustrusyonunu yap demek ayrı, biz su konseptte bir film cekiyoruz ona karakter lazım tasarımını yap demek ayrı seyler.

sanırım adamların istedigi sey sadece illustrasyon.
Sosyal ağlarda paylaş

nekro nun dediği gibi, istenen şey sadece illüstrasyon, bilal e anlatır gibi direction verecekler muhtemelen, tasarımcı da bunların kafasındakini kağıda döken olacak. konsept tasarlaması için shutterstock tan adam bulup, quebec ofisimizin başında seni görmek istiyoruz demezler gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bana bi şey hediye etmene gerek yok, istersem kendim gider alırım.

sen bu işler 250-500 dolar arasına oluyo dedin. ben de diyorum ki hayır skilline-istenmene-istenilene-calısacağın şirkete göre değişir. sen bana gelmiş diyosun ki yok yeni iş yapacak hasbroyla 30k alan adam göster.

neyse konu kaymasın uzatmaya gerek yok. para benim cebime girmicek nasolsa.
Sosyal ağlarda paylaş

abi calisilan sirket falan yok. adam freelance zaten. profesyonel fazla bir deneyimi de yokmus heralde.
basta da belirttim ayrıca ne kadar render edilecek photo reality mi istiyorlar vs degisir fiyatı diye.

hayir piyasayi bu kadar biliyorsun madem %bilmem kac pay iste falan diye götüyle güldürcekseniz adamı karsi tarafa.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu çalışacağın derken işi yapacağın yer diyorum. kaldı ki artist payları vardır mesela aldıgın dvdlerde de kapagı yapan adamın komisyon aldıgı gorulmustur sik kadar bile olsa birikiyo o para işte. daha önce hiç böyle çalıştınız mı demekte ters bir şey yok. %0.001 payın olur o satılan kutudan. şirketten hisse isteyin demiyorum.

sosyal hayatta bo kadar eksiksiniz ki cümle arasında böyle bir şey sorunca adamlar götüyle gülecek sanıyorsunuz.

o götüyle güldügün şey sayesinde facebookun duvarını boyayan boyacı 450 milyon dolar kazandı.

git kendine götüne gül şimdi.

hayır bir tuttugum için söylemiyorum ama "daha önce hiç bir çalışmanızda böyle royalty alan bir illustratör oldu mu" tarzı bir şeyi bııyk altından sorabilirsin. kaybedeceğin bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır siz niye birbirinize girdiniz ki asfgb,

; ucundan bana da dokundurmuş. abi senin fikir belirtmeyle bir sıkıntın mı var, senin dediğin dışında birşey düşünülmesin mi, bu ne hassasiyet allasen. sosyal hayatta boksunuza çıkaracak eziksinize çıkaracak ne buldun şu yorumlarda anlamadım.

~ bo yu yanlış okumuşum. ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

hayır siz niye birbirinize girdiniz ki asfgb,

; ucundan bana da dokundurmuş. abi senin fikir belirtmeyle bir sıkıntın mı var, senin dediğin dışında birşey düşünülmesin mi, bu ne hassasiyet allasen. sosyal hayatta boksunuza çıkaracak ne buldun şu yorumlarda anlamadım.

ben sana bir laf sokmadım ki genel bahsettim "paticik" olarak sen neden üzerine alınıyorsun?

sana ettiğim bir laf yok, üzerine alınıp sonra bana laf sokuyorsun. şu topicte sana dribbbledan konus fikrini veren de benim. neden bir sıkıntım olsun.

hassasiyet ile ne alakası var abi? bu kadar kız cocugu gibi de her yapılan yoruma ağlayacaksanız yazmayalım burada. illa yumusak mı yazmak lazım her şeyi.

kaldı ki ezikte demedim. sosyal olarak eksiksiniz dedim iletişimde. bu kimseyi ezik yapmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

olm 10 defa editliyorsun, bi bekle cevap yazayım. : ) tamam sıkıntı yok zaten, dediğin gibi dribble a sordum bakalım. cevap bekliyorum. ama başta da dediğim gibi, yüzde istemek en azından şu aşamada garip düşer, freelancer lara zannetmiyorum öyle birşey versinler ama seni mi kırıcam sorarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...