Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hasbro Teklif

Grego

Öne çıkan mesajlar

bir arkadaşımla ortak yürüttüğümüz bir proje var, shutterstock a bol bol çizim yığıyor, oradan gelen tekliflerle ingilizcesi iyi olmadığı için de ben ilgileniyorum. teklifler vs. hazırlıyorum, biraz daha profesyonel gösteriyorum işi ( hobim excel olduğu için )

saçma iyilikte bir iş geldi. bu bildiğimiz hasbro dan, yeni çıkaracakları bir boardgame için, 8-10 karakter çizimi, kutu kapağı bir de oyun alanının illüstrasyonlarını istiyorlar.

ne diyeceğimi bilemedim, iş fake olabilir diye şüphelendim ama değil, çünkü başvurulmak üzere hasbro nun freelance arayüzüne yönlendiren bir link atmışlar ( böyle birşey varmış, hasbro alan adı altında ) application form dolduruyorsun ödemelerini almak için. işi atan kişiyi linkedn den buldum, daha da doğrulamaya gerek görmedim.

evet ne fiyat çekilir buna? baştan budget ne diye girdim ama işin detaylarını anlatıp sen fiyat vere getirdi konuyu.

~ yazım hataları.
Sosyal ağlarda paylaş

abi simdi karakter dizayn mi istiyorlar sizden yoksa illustration mi?

concept art vs isleri istiyorlarsa o zaman oturup anlasilir. arkadasinin ne kadar süre harcayacagi vs onu bilmem. Ama illustration ise piyasası belli. tane basina 250-500 dolar arası birsey oluyor profesyonel isler.

ne kadar detay render vs istedikler önemli tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi öyle komisyon falan istenmez elbette, iki kız çiziyorsun şirkete ortak mı alacağız lale derler adama. yoksa ben rhode island da yazlık da isteyeyim.

bütün konsepti istemiyorlar, konsept belli, sadece resimlendiriyorsun gibi.

direkt paste ;

There are a few different components of this project that we would like illustrated. This would include:
Front of Box: would like to include 3-4 character illustrations, with a shopping center in the background, and potentially a logo.
Gameboard: this will be a drawing of the mall. I’m including the old version so that you can see what it looks like
Character movers: 8 different characters (they will be the same as the ones on the front) with different clothing and accessories

yani benim tahminim, max 5000 USD ama, şu dribble daki heriflerden bir yanıt bekliyorum bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...