Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkcell hatlarını iptal ettirenler

Stringray

Öne çıkan mesajlar

Bu arada taahhütünün daha başında olanlar falan varsa rahatlıkla geçebilirler. Taahhüt iptal bedelleri daha düşük oluyor.

Lise arkadaşlarımdan biri VF'de öteki TC'de çalışıyor. VF'deki mühendis ama nişanlısı VF'nin müşterilerle ilgilenen bir departmanında. Whatsap grubunda dün "Yeter ulan açıklama yapın. Ensardan desteğinizi çekin. Başlatmayın bi tarafınıza. Nişanlımı göremez oldum sizin yüzünüzden" yazmıştı. Acayip eğlendik. TC VF'ye geçen bayaa ciddi bir rakam var heralde.

BTK'nın Q1 sonuçları açıklanınca belki biraz da olsa rakamları öğreniriz diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

vodafone'u arayınca gelip geçiş işlemlerini kendileri yapıyor di mi? kıro cep merkezlerine gitmek istemiyorum.

nileppezdel said:

Stingray'in verdigi linklerde gayet net ya bence, hemen sectim tarifemi valla. Maksat icim rahat etsin, subeye gidip onbes dakka gorusup de secerim nolcak :)

http://www.vodafone.com.tr/NumaraTasima.php

Bu formu dolduruyorsun, seni arıyorlar. Evrakları kurye ile adresine getiriyorlar, imzalıyorsun. Kullandığın hatta mesaj geliyor şu tarihlerde açılacak hattınız diye, o saatte Vodafone hattını takıyorsun. Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...