Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia Ampere / 30x

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Olm kesin birinizin gozu kaldi kartta, alamadim sdf

Gerzek kargo elemani getirmis alakasiz birine vermis gitmis karti. Su kisiye teslim ettik diyo sitelerinde ama o kisinin kim oldugu konusunda hic bir fikrim yok.

Kapiyi bile calmamis gerci mal. Teslim ettim diye salaga yatip karta konmaya calisiyo olmasi da olasi. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi kargo firmasi? THY'de calismadigim halde, vaktiyle TNT'nin bana gelicek zarfi gidip Temel Kotil'e vermisligi var. Imza kagidinin kopyasini istemistim, buyuk ihtimal sekreteri alan kisi hanesini Temel Kotil diye imzalamis. Kavga dovus getirdiler sonra.
Bu tip kargolarda kimlik gormeden teslim etmemesi gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

Hacilar, bu kart geldi simdi, takayim dedim de PSU'dan 1 tane 6 pin 1 tane de 6+2 pin kablo cikiyo.

Converter'lari takayim dedim, onlarda da 2x6 pin giris, 1x8 pin cikis var. Nasi takicam ben bunlari?

Bi tanesine 6+2 takip diger converter'larin birine tek 6 pin mi takayim nabayim?

kestane kebab, acele cevab.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi anlasamadik.

PSU almadim henuz, unuttum yogunluktan dsf. 500 watt psu var, yetecek gibi ama;

1 - Simdi kartta 2 tane 8 pin yuvasi var diye ikisini de takmam mi lazim yoksa bir tane 8 pin taksam oluyo mu?

2 - Bu fotografini koydum donusturucuye illa 6 tane pin mi takmam lazim yoksa tek 6 pin taksam yeter mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...