Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anime: One Piece (Mangadan spoiler vermek yasaktır) #3

Virus

Öne çıkan mesajlar

Xenus said:

5 bölüm biriktirmişim gene. bi izleyen ben mi kaldım? bu arc baya güzel olacak gibi ya.

şu zamana kadar tanıtılan vinsmokelar, big mom'ın tayfadakiler de baya ilginç geldi. beni doflamingo familyası baya baymıştı. aynı şekilde ally karakterlerde. zou arc'ını direk silmişim kafada lol

sanji, pudding'i görünce ne yapıcak acaba.

https://uploads.disquscdn.com/images/09c8c8913d42580a7548ba4b18eb5cf490ce7611bd385fd0bcdee6620c83492f.png
sanji evlenmeyi kabul edip de, pudding istemeyecek sanırım ahaha

son bölümdeki creepy disney introduction'ı baya iyiydi. jinbei reis de dönecek sanırım. triller bark lola'nın annesi de çıktı ortaya. sanji'nin geçmişiyle bu arc'a baya malzeme saklanmış.

Doflamingo tayfası 100 küsür bölüm boyunca izledik yıllarca bitmedi diye baydı. Yoksa başta bayağı iyilerdi.
Bu arcı da 2-3 sene uzatırlarsa bunlar da bayar.

Disney kısmı bayağı iyiydi cidden.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Geçen aylarda hunter x başlamıştım, 90. bölümlerde miyim neyim.. Orada da böyle yarı hayvan yarı insan zımbırtıları başladı, burada da sürekli bu vizonlar falan çok bayıklar gerçekten.
Karakterler ve konu yeterince uçuk, zıplayan cupcake dağlara ve konuşan çikolata patikalara hiç ihtiyacı yoktu şu serinin asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
2 hareket yapıyorlar bölüm bitiyor. tempo inanılmaz sıktı. 12 sf işlemişler şu bölüm sadece. meme olan dragon ball'ın yenisinde bile böyle değil ya. animasyon falan da gayet iyi onda. gintama treatment lazım bam güm girişip bitirsin hikayeyi oda.

east blue special geliyormuş. bütün animatörler bunda herhalde.
https://www.youtube.com/watch?v=cBCIKPeADqg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

800

off animasyon o kadar kötü ki, yeni skill'i yanlış anlamışım lol

kolları klonladı falan sandım meğer çok hızlı hareket ettirdiğinden afterimage çıkıyormuş.

elemanlar kaleye gelirken, sanji'yi titretmişlerdi birde baya out-of-character gözüküyordu manga'da yokmuş zaten. toei pls.

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...