Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anime: One Piece (Mangadan spoiler vermek yasaktır) #3

Virus

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

artisti dövdüler,
bizimkiler dinlenirken devlet bunların üstüne, emekli albay ve altı nokta körler derneğinin başkanını saldı üstlerine.
filin üstündeki hayvanat bahçesine geldiler, kaidonun adamı hayvanlara eziyet etmiş, sanji beşik kerpmesi ayağına kaçırıldı. bizim bebelerde kaidoyu dövecek şimdi

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Perona'nın şu ana kadar gelmemesi en büyük hata zaten ya. Timeskipin sonrasında direkt kadroya bodoslama girmesi lazımdı.
Belki sonra katılır ama, daha animenin ortalarındayız elbet tekrar karşılaşırlar.

Bir de bi tane giant hatun vardı shrink le küçülebiliyordu o katılsın istemiştim en çok, cuk oturuyordu tayfaya. Ama fillermış o bölümler, onunla ilgili pek ümidim yok o yüzden.

Carrot ta katılsın işte, Zoro/Sanji tier olmasa da bayağı sağlam melee combat gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
5 bölüm biriktirmişim gene. bi izleyen ben mi kaldım? bu arc baya güzel olacak gibi ya.

şu zamana kadar tanıtılan vinsmokelar, big mom'ın tayfadakiler de baya ilginç geldi. beni doflamingo familyası baya baymıştı. aynı şekilde ally karakterlerde. zou arc'ını direk silmişim kafada lol

sanji, pudding'i görünce ne yapıcak acaba.

https://uploads.disquscdn.com/images/09c8c8913d42580a7548ba4b18eb5cf490ce7611bd385fd0bcdee6620c83492f.png
sanji evlenmeyi kabul edip de, pudding istemeyecek sanırım ahaha

son bölümdeki creepy disney introduction'ı baya iyiydi. jinbei reis de dönecek sanırım. triller bark lola'nın annesi de çıktı ortaya. sanji'nin geçmişiyle bu arc'a baya malzeme saklanmış.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...