Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

gün geçmesin ki rezillikte en azından bir duraksama yaşayalım.

abi 10 gündür laf anlatıyorum. hatta 16 gündür.

şimdi servisten aradılar "telefon geldi alın" diye. dedim ki beyefendi bakın, arkadaş not yerinde yazmış samsung u aradım defalarca anlattım. onlarda da teyit etti "sizi cihaz göndermiyoruz, raporu servisten alıp hb e göndereceksiniz" diye. adam timuçin abiye telefondayken sordu. timuçin efendi "bizim anlaşmamız yok rapor veremeyiz, telefonu gelip alacak buradan" dedi. şimdi gidip kavga edip kafa göz patlatıcam veya beni patlatıcaklar felaket. çünkü gerçekten bunlar dayaklık.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

havayollarının aldığı bi karar değil sanırım o.

dis. millet sanki havayolu firmaları aksiyon almış gibi hareket ediyor ama bağlı oldukları zımbırtılar nedeniyle oluyor bu. biz sadece thy yi bildiğimiz için tek bizimkiler yapıyormuş gibi anlaşılıyor. ki öyle bile olsa, en hassas sektördür herhalde havacılık. adam uçağı rötar yaptığı için dava açıyor, düşünsene telefonun yandığını. gömerler muhtemelen firmayı. adam risk almıyor iyi de yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
alet cok guzel ama su edge kenarlari kadar gereksiz bir sey gormedim. elim degiyor ekran titriyor, bazen tusa basiyorum, foruma bakarken oradan yamularak geliyor yazilar, alismak lazim bu yamulan goruntuye, aleti tutmak cok zoruma gitti bu sekilde. fazla kaygan :) parmaklarim agridi nedense tutmak orasina burasina degmemek isterken.

edit : isinma problemi dedigin gibiymis bitti gitti gibi an icin.
Sosyal ağlarda paylaş

3 kere ust uste aticik.com yazip p tusuna basamayinca yeter dedim pes ettim kaldirdim kutusuna.

sevemedim edge olayini. ios system wide gestures da vaz gecilecek gibi degil arti safari muhtesem. 10 tane browser denedim en azindan paticigi bu kadar rahat ve guzel gosteren bulamadim.

4gb ram var alette 3gb kullaniliyor sistem arti reserved olarak.. windows dan beter yer kapliyor masallah ustundekiler. whatsapp facebook falan yuklu ekstradan iste klasikler.

alet cok sik guzel falan ama kullanim olarak cok zoruma gitti nedense. applerin kalite ve kullanim rahatligi malesef hala gerisinde iosun.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Note'da farklı bi teknoloji var, o yüzden o kadar ince uçlu kalem kullanilabiliyor bildiğim kadarıyla. Toplu uclulara mahkumsun sanırım ama daha iyi dizay edilmisleri var onlarin, ufak toplu veya biraz piramit gibilerinden bulursun

şurda farklı teknolojinin tam anlatımı var

http://www.samsunggeeks.com/2012/05/22/how-does-the-spen-work/

ama kısa özet geçmek gerekirse alttaki resimde 3 numaralı board, kalemi algılayıp tüm kontrolü yöneten.

http://www.samsunggeeks.com/wp-content/uploads/2012/05/Dissecting-the-GALAXY-Note_21.jpg

normal telefonlarda o birim olmadığı için s-pen'ler çalışmıyo. yani note'da çalıştığı gibi çalışmıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...