Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

Apple servisinin nesi var ben anlamadım. Ben ve çevremdeki herkes servise telefonu götürünce 3-4 gün içinde yeni telefon ile değişim aldı. Ne süreç burnumuzdan geldi ne para isteyip çingenelik yaptılar. Genius bar'ın artı olarak ne özelliği var bilmiyorum ama normal servis sistemi gayet düzgün çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Samsungda çalışıyorsan pedere S7 aldık ekranı sıkıntılı çıktı şimdi dap kapsamında değişim onayına sunuldu yazıyor servis kaydında müşteri hizmetleri değişimde süre sınırı yok 1 hafta da sürebilir 1 yıl da gibi absürt bir cevap veriyor adama doğum günü hediyesi olarak aldım haftaya burada olacak ama telefon yok şu işi hızlandıramaz mıyız?

Servis kayıt numarasını yollarsan baktırayım hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

Apple servisinin nesi var ben anlamadım. Ben ve çevremdeki herkes servise telefonu götürünce 3-4 gün içinde yeni telefon ile değişim aldı. Ne süreç burnumuzdan geldi ne para isteyip çingenelik yaptılar. Genius bar'ın artı olarak ne özelliği var bilmiyorum ama normal servis sistemi gayet düzgün çalışıyor.

Apple da sifir cihaz stogu var. 3 gunluk sure merkezden onay almak icin bekleniyo. Onay gelince hemen sifir cihaz cikarip veriyolar. Samsung icin degisim onaylandiktan sonra istanbul merkezden geliyo sifir urunler. Orda da yoksa koreden bekleniyo. Aradaki fark o.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

korunmadınız mı abi çok geçmiş olsun :(

muhtemelen onu kastetmemişsindir ama cep kask mı ne var ya cep telefonu sigortası. çok kötü olduğuna dair tonlarca şey yazıyor ekşide, şikayetvar'da falan. gerçi en son 1.5 yıl önce mi ne araştırmıştım ama korkunçtu okuduklarım. telefonu alırken cep kask almıştım, gittim iade ettim falan o derece :D sigortalattığına pişman ediyorlarmış.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya aynen kaskoyu değil kılıfı kastettiydim sdsfds benim s4ü spigen hard slim armor ile binlerce kez düşürdüm en son 1 kez bozuldu 150 tl ye yaptırdıydım sensör yan tuş falan bi ton şey bozulmuş, onun dışında ne kırılma ne çatlama hala taş gibi duruyor telefon. bunu daha düşürmedim ama açılışı yaparım yakında üzerinde spigen neo crystal armor var tedirginim sdsf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...