Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

note 7 icin o farkinda isen.

bu baslik s7. tamamen farkli.

bayagi bi alakasi yok.

"hucre demek, kanser demek! haberde kanserli hucrelerden bahsediyor!" demek kadar manali aslinda yazdigin.

yazı genel samsun yazısı farkındaysan, hatta alıntılıyım tek olarak, sorun olursa seslendiririm diyemiyorum.

Su geçirmez' Samsung Galaxy S7 Active su geçirdi
Samsung'un yeni modelinde güvenlik riskleri
Sosyal ağlarda paylaş

Su geçirmez denip su geçirdiğinde garanti kapsamında yenisi veriliyor keşke su geçirse diyesi geliyor insanın. 2 sene kullanıp son hafta hop yenisi oooh mis.

O zaman bunu görüp allah ilan etmemiz gerekecek telefonu. Tek tük olan şeylerden vurmayı bırakın artık hani satılan ürünün %10'u fln böyle çıksa o zaman problem büyük ama milyonlarda daha 50'yi bile aşmamış şeyler ile gelmeyin. Yazılım kötü deyin, hardware 5 sene geriden geliyor deyin (tabi öyle bir şey var ise) ama bu tarz basit şeyler ile gelmeyin abi. Al daha ilk günden tıslayan iphone diye şikayet edilen telefon sayısı 100den fazla ne olacak şimdi itin götüne mi sokmamız gerek o telefonları?

http://www.youtube.com/watch?v=4vn3JOnun3Y
Sosyal ağlarda paylaş

@bingildak madem custom screen yapmayı seviyorsun şunu denemeni tevsiye ederim on numara yapıyor ana ekranı. Uygulama Kustom Live Wallpaper.

Edit: iPhone şöyle kişiselleştirilemediği sürece benim gözümde stabil vs olmasının bir önemi kalmıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=YZFrXYKNS9E
http://www.youtube.com/watch?v=UROFNvQoVaw
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Liebe said:

spigen neo hybrid crystal geldi allahım çok şık çok güzel duruyor telefonda

Bende aynısını aldım bayıldım. Birde metal stick aldım keyif için :P film izlerken iyi oluyor masada

metal stick nası oluyo?

ben şundan aldım direk kılıfın içinde zımbırtı var. tuvalette gayet güzel twitch youtube falan izleniyo ashdfuahsfuha

Sosyal ağlarda paylaş

Ben bugüne kadar hiçbir telefonumda kılıf kullanmadım. ama s7 edge saçmalık derecesinde kayıyor, kılıfsız kullanmak aşırı büyük risk. Ayrıca kadın ellerine sahip olmama rağmen ekranın kenarlarına löpçük löpçük basıyorum telefonu tutarken ister istemez. Edge daha şık duruyor ama şu anki hali pek kullanışlı olmamış bana göre. Eski tek taraflı edge olayı daha iyiydi sanki, en azından böle yanlışlıkla basma problemi yoktu.

kısacası kılıf ile hem kayma problemi hem de edge'lere yanlışlıkla basma problemi gideriliyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

10 sn. ne ya. baktım bende herhangi bir lag yok.

bir de s7'niz siyahsa, samsungun black edition temasını şiddetle tavsiye ederim. amoled ekranın özelliği sanırsam, siyah olan rengi vermiyor, direk ekranın orası kapalı, ışıksız.
tam bir true black deneyimi. telefonun alt üst çerçevesi bile yok gibi duruyor. şarja da katkısı olumlu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...