Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[ALINIK] Bisiklet

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

o yokus yuzunden buyuk ihtimal ilk hafta bayicaksin :P istanbul bisiklete musait bir sehir degil ne yazikki

Ben bisikletle istanbula geldiğimde gayet rahat geziyorum valla. Hemde arkamda çantalar olmasına rağmen.

https://www.decathlon.com.tr/hoprider-ehir-bisikleti-500-id_8222609.html
Sosyal ağlarda paylaş

çamlıca acıbadem arası gideceğim.
gidişim kolay da dönüşüm sırf yokuş. Bazen spor sonrası sırt çantalı nasıl başedeceğim pek bilmiyorum ama yaparım ya bi şekilde. o benim sorunum.

@Xaero linkte fiyat yok. Birde sokakta bırakmıcak olsam bayılırım ne kadarsa da, şimdi güvenemiyorum sizin onca en kötü selesi gider lastiği patlar öğütlerinizden sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

@Xaero linkte fiyat yok. Birde sokakta bırakmıcak olsam bayılırım ne kadarsa da, şimdi güvenemiyorum sizin onca en kötü selesi gider lastiği patlar öğütlerinizden sonra.

Bu model artık satılmıyor onun yerine bu geldi

https://www.decathlon.com.tr/hoprider-300-erkek-id_8307664.html
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-sifir-ayarinda-temiz-uygun-ikinci-el-bisiklet-273456173/detay
bu da aynı marka

malzeme kalitesinden ötürü mü bunu öneriyorsun? ağırlıktan ötürü mü?
bu yokuş çıkıyor diğerleri niye çıkamıyor :)
salcano 2 kilo daha hafif.
tamam bissürü hedesi varmış bunun tabi
Sosyal ağlarda paylaş

bisiklet en çok avrupada çalınıyo abi.

ben alcaktım budapeşteye gelince, bisikletçiye girdim biraz muhabbet ettik yaklaşık 950€ luk bişi sectim.

adam direk dedi balk ben bisikletçiyim bu işten para kazanmama rağmen önermem. bu direk göze batar ve çalar lar.

bi de toplu taşıma çok iyi olduğu için salladım açıkçası. heryere yürüyorum zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

yalnız ben çok safım ya.
bisikletçiyle konuştum kadıköyde. taksiciyi bağlamadan sakın alma diyo
istersen 10 liralık bisiklet olsun yine çalınır diyo.

sizi vesvese yapıyorsunuz sandım, biraz da inanmak istemedim.. Toplum çok bozulmuş o zaman.

Senin işe direk bisikletle gitmekten başka çaren yok...
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

düşündüm aslında güvenlik olmaz ama döt kadar yere sokmazlar birde sürekli değişiyor adamlar.

günde 4 lira ayda 80 lira
4 ayda 320 lira
4 ay boyunca çalınmasa tamamdır.
320 liralık bisiklet alayım.
decathlondan alsam kilidi 2 tanede jantlarla gövdeyi bağlasam.
seleyle gidonu götürürler mi? bu kadar düştü mü hırsızlık

apartman içinde seleyi götürmüşlerdi benim
sucu filan diye tahmin ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

ümit pegretta 0 365tl
salcano ng750 2.el 400
Ümit Cruiser 2.el 375
bianchi shark 0gibi 375
ümit blackmount 2.el 250
salcano nova 0gibi 300

600gibi düşünüyodum hırsızlık riskinden ötürü iyice düşürdüm fiyatı
biraz anlayan biri yol göstersinde aliyim haftasonu

Gövde amortisorlu bisikletler bunlar. HİÇ BİRİ işe yaramaz. 2. yokuşta yorar adamı.

Bisikletin çalınma ihtimalinden korkuyorsun. 2 defa İzmir'de bisiklet çaldırmış biri olarak söyleyeyim (biri kendimin biri eşimin bisikletiydi) eğer çalınma ihtimali varsa asla ve asla göze güzel gelen bisiklet alma.

Sana 10 numara 5 yıldız tavsiye veriyorum şimdi. Sahibinden'de falan Bianchi Aspid SF ve muadili eski bisikletlere bak. Kullanacağın mesafe 3-5 kilometreymiş. Bu tarz eski ama kaliteli bisikletler, düzgün bakılmışsa her türlü işini görür. Zaten muhtemelen 150-200 liraya da alacağın için çalınsa da çok üzülmezsin. (Yalan. Her türlü üzülecen. İçinde kalacak. Aklına geldikçe moralin bozulacak.)

Hem taksicilerle güvenlikçilerle falan anlaşmayı başarırsan daha sonra daha kaliteli bir şeylere de geçebilirsin. 500 liralık bisikleti direk riske atmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...