Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[ALINIK] Bisiklet

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

Bianchi Aspid SF

eyw. başka model var mı bu şekilde önerebileceğin.
evet gövde amortisorden vazcaydım kafadan +5 kilo
bu akşam taksi durağına uğrayacam bakalım nasıl olacak.

"-abi benim bisikletim vardı da, bisikletle geliyorum metrobüse, sabahları şuraya kitlesem olur mu? hadi abi ya nolcak. size sorumluluk vermiyom sadece etrafında insan olsun. Anneme kek yaptırıp getiririm de arada (pastaneden alırım artık) he?"
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

Aceace said:

Bianchi Aspid SF

eyw. başka model var mı bu şekilde önerebileceğin.
evet gövde amortisorden vazcaydım kafadan +5 kilo
bu akşam taksi durağına uğrayacam bakalım nasıl olacak.

"-abi benim bisikletim vardı da, bisikletle geliyorum metrobüse, sabahları şuraya kitlesem olur mu? hadi abi ya nolcak. size sorumluluk vermiyom sadece etrafında insan olsun. Anneme kek yaptırıp getiririm de arada (pastaneden alırım artık) he?"

Salcano'nun bir modeli vardı şu an aklıma gelmiyor. Sarı aliyünyün kadrolu. Yaşlanıyorum galiba. O aliyünyün kadroydu galiba. Arkadaşımda vardı. Ama çok zaman geçti tabii üstünden.

Yav ne biliyim. Açıkçası pek de model konusunda yardımcı olamayacağım galiba :) Sen temizinden bir aspid sf bul madem :) Benim İzmir'de çaldırdığım iki bisikletten biri aspid sf'ti.
Sosyal ağlarda paylaş

abi orada taksi duragi yokmus. ispark var aksamlari gorevli yok ama kapali alan. yarin gunduz isparkciya gelip sorcam.

birde gunduz simitci aksam pilavci duyor ayni yerde. agac var diplerinde agaca baglayabilirim. pilavci sorun etmedi. simitci de sorun etmezse oraya koyabilirim. surekli insan duruyor 5mt uzaginda gibi.

calinmaz heralde artik:)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ah be abicim on milyon tane mesaj yazdık bu konuyla ilgili sana hala soruyorsun :D ben senin yerinde olsam deneme olarak 50 tl lik bisiklet bulur bir yerden bırakıp 2 gün sonraki akıbetine bakardım, laftan anlamayacaksın sen belli oldu en azından böyle tecrübe etmiş olursun :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya 50liralık düzgün bişi bulamadım.
viteslerinin sorunsuz olması gerekiyor çünkü çamlıca tepesine çıkıyorum. şöyle anlatayım.

fener stadının ordan kadıköyden aldım bisikleti, acıbadem metrobüse kadar hiç durmadan geldim.
hergün çıkacağım yokuşta 15dk da 5 kere ara verdim. kondisyonu kötü bisiklet alamazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...