Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Radyoterapi sonrasi sac cikarma

di

Öne çıkan mesajlar

prp iyi kötü tartışılır. Kıkırdak olaylarında falan işe daha çok yarıyor sanırım çünkü kıkırdaklara kan gitmediği için iyileşme süreçleri olamayabiliyor. Yüzlerce doktorla binlerce video çektim. Herbiri ayrı bişi söylüyor :D Konumuz saç olduğu için belirttim
sonuçta oradaki kökleri canlandırmak gerekiyor bunun için ya içten ya lokal bişi yapılmalı. Krem şampuan vs etkisiz, onlar üst deri ile ilgili daha çok.

Ha tabi yaptırdım bişi olmadı demek te olmuyor min 3 ay gerekiyor zaten yılda 3 kür sonra her yıl 1 defa daha yenileme vs vs öneriliyor.

ben yaptırmadım, sonuçlarını da görmedim sadece bilgi aktarıyorum. Siz tabi araştırıp görüş alın yanlış yönlendirme olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Selam,

Bu sac cikarma urunleri radyoterapi sonrasi da ise yariyor mu? Kullanilabiliyorlar mi?

Cok spesifik bisey sordugumun farkindayim ama dedim bi ihtimal birileri denk gelmistir bu talihsiz olaylara, bilgisi vardir.

Sordum doktora ne yazık ki radyoterapi yanık etkisi yaratıyor ve oradaki saç kökleri ölüyor dedi. Prp vs fayda edemiyor böyle bir duruma. Ekim lazımmış. Ne kadar doğru bilinmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...