Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Offişıl Paticik Düğün Topiği [gg ve teselli başlığı]

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Abi düğünde oyun havası olmayacak demek bence saçma. HEr ne kadar elit olursa olsun düğün sonunda damat halayına bağlamalı bence insanlar onda eğleniyor.

Benim gibi star wars throne room muziğiyle girip sonra 2 saate ankaranın bağlarına dönebilirsin ahaha problem olmuyo genelde.

https://www.youtube.com/watch?v=BjDaPOWdx6s
Sosyal ağlarda paylaş

Imperial march ile girmeyi dusunuyordum ben. 1. Secenek olursa halaya vs ye zaten imkan kalmiyor. Birde germencigi(aydin) bilen bilir davulumuz zurnamiz meshurdur. Ona girersek alkol de olmak zorunda ki mekanda alkol yasak. Ama ikinci secenek olursa halay davul zurna sarhosun kafasina kravat baglama opicem demeler ve zurnaci ile sek raki fondipleme kacinizlmaz.
Soyle guzel bir muzik listesi yapalim. 2.secenekte mekanin kendi muzisyenleri var zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

Imperial march ile girmeyi dusunuyordum ben. 1. Secenek olursa halaya vs ye zaten imkan kalmiyor. Birde germencigi(aydin) bilen bilir davulumuz zurnamiz meshurdur. Ona girersek alkol de olmak zorunda ki mekanda alkol yasak. Ama ikinci secenek olursa halay davul zurna sarhosun kafasina kravat baglama opicem demeler ve zurnaci ile sek raki fondipleme kacinizlmaz.
Soyle guzel bir muzik listesi yapalim. 2.secenekte mekanin kendi muzisyenleri var zaten.

masa altından döktürüyonuz ama rakıları votkaları :D
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

düğün trolleyicisi benim olm, en son arkadaşın elit düğününde kravatı kafaya bağlayıp oynadım ben.

ne evlencem lan köylü müyüm ben.

bir bakacaksın herkes evlenmiş
bir başına kalmışsın
beyler hadi dota? -- yok abi yemeğe gidiyoruz.
beyler hadi sinema? -- yok abi cocuğun okulu var.
beyler hadi --- yok abi sen takıl ben gelemicem.

diye diye bi başına sap gibi kalacaksın sonra bir kız çıkacak karşına aaa çog ii anlaşıoz eheh negzel eğleniyorum diyeceksin. Basacak içkine dormicum bi uyanacaksın nikah masasında imzalar atılıyor.

asdfas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...