Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Block N Load - inceleme

argoi

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Oyuncular.

Block N Load oyunu ücretli olarak çıkmış fakat daha sonra ücretsiz olmuştur. Oyun türü olarak aksiyon ve strateji öğerleri barındırıyor. Aksiyon ağırlıklı olması ve oyun içerisinde sürekli bir hareket olması hiç bitmeyen bir kovalamaca ve hızlı düşünmeyi değişik stratejiler kurmayı yanında getiriyor.

Klasik block dizme oyunu. Amacınız rakip takımın üssüne girerek ana objeyi patlatmak. Tabi aynı zamanda sizin ana objenizi korumak, etrafına tuzaklar dizmek, blocklar dikmek, labirentler döşemek, radar dikmen ve pozisyonunuzu almak.

Belli bir miktar materyal ile başladığınız için sınırsız block dikemiyorsunuz o yüzden stratejinizi iyi belirlemeniz lazım. Mümkünse takım arkadaşlarınızla konuşmanız ve görev dağılımı yapmanız gerekli. Beş dakikalık bir süreden sonra aksiyon başlayacak hani elinizi çabuk tutmasanız bile bu süre içerisinde mutlaka birşeyler yapmanız gerek. Süre bittiğinde yine block dizebiliyorsunuz fakat boş aksiyon olacağı için fazla vakit kalmıyor.

İyi aim alın ve düşmanlarınızı kafasından vurmaya çalışın hem daha çok hasar veriyor hemde fazla hasar almadan öldürmüş oluyorsunuz, rakibinizin üssünü mümkün olduğu kadar patlatın ki savunacak, sığınacak bir taş kalmasın :)

Oyunun linki : Steam

Oyunun incelemesi : İnceleme
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

varmış ya lan

said:

argoi abicim bak burada linklerde nofollow var, yani sana burdan ekmek çıkmaz

Amacım Backlink kasmak değil. Online oyun incelemeleri için yapmış olduğum siteyi duyurmak.

Sitemin adı benim için görünmesi yeterli. Sen girmişsin girmemişsin çok önemli değil.

Fakat ileride olacak güzel birşeylere katkıda bulunmak yerine baltalamak istersen tabi bu yine senin tercihin.
Sosyal ağlarda paylaş

argoi said:

bombilo said:

varmış ya lan

said:

argoi abicim bak burada linklerde nofollow var, yani sana burdan ekmek çıkmaz

Amacım Backlink kasmak değil. Online oyun incelemeleri için yapmış olduğum siteyi duyurmak.

Sitemin adı benim için görünmesi yeterli. Sen girmişsin girmemişsin çok önemli değil.

Fakat ileride olacak güzel birşeylere katkıda bulunmak yerine baltalamak istersen tabi bu yine senin tercihin.

%100 yerli oyun inceleme sitesi. Her kuruşunda Türkiye kazanıyor. DESTEKLEYİN

http://www.aksaray68haber.com.tr/images/haberler/tepki-icin-sende-bayragini-as.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Sizin gibi insanlar çok komik gerçekten. Hiç bir şey yapmayıp sadece yapan insanın emeğini baltalamaya çalışıyorsunuz. Ben tek başıma bir amaç edinmişim ne sermayem var nede destek sponsor bir firma. Etraf sadece sizin gibi emek baltalayanlarla dolu.

Yazık..
Sosyal ağlarda paylaş

argoi said:

Sizin gibi insanlar çok komik gerçekten. Hiç bir şey yapmayıp sadece yapan insanın emeğini baltalamaya çalışıyorsunuz. Ben tek başıma bir amaç edinmişim ne sermayem var nede destek sponsor bir firma. Etraf sadece sizin gibi emek baltalayanlarla dolu.

Yazık..

işte bu yüzden senin gibi insanlar çok daha komik

Hayata emek baltalamak için geldik biz. Yegane amacımız bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

argoi said:

Yazık..

işte bu yüzden senin gibi insanlar çok daha komik

Hayata emek baltalamak için geldik biz. Yegane amacımız bu.

Aynen öyle
Sosyal ağlarda paylaş

Block N Load oyunu ücretli olarak çıkmış fakat daha sonra ücretsiz olmuştur.

gibi cumleleri kuranlari sopa ile kemikleri karabiber tanesi buyuklugunde parcalara ayrilana kadar dovmek istiyorum.

bir de cumle bitiminde "-makta" kullanimi.

"enerji dengesi kilo korunmasini da saglamakta." gibi cumleler..

"Üssünüze yaklaşmadan fark edebilmeniz için ise bol bol radar dikmeniz gerekmekte."

GEREKIYOR, GEREKIR, GEREKMEKTEDIR.. AMA GEREKMEKTE DEGIL!

https://www.youtube.com/watch?v=WnWJgJ67CM8
Sosyal ağlarda paylaş

argoi said:

Yazık..

off

https://www.youtube.com/watch?v=TOZCInXfWQo
Sosyal ağlarda paylaş

Eleştiriye her zaman açığımdır. Keşke eleştiri yapsalarda bende hatalarımı, eksiklerimi düzeltsem. Mesela bir forum sakini logo hakkında yorum yapmış teşekkür ediyorum ve logoyu değiştirmeyi düşünüyorum.
Fakat bütün yazılarımı takip edip backlink kasıyor şeklindeki iftiraları hiç tasvip etmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...