Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Lithran said:

Coil için facebook gruplarına üye olabilirsin.Kendi grubumuzda satan var.Devamlı satıyorlar .Tedarik edebilirsin elden alabilirsin.

Elektronik Sigara Pazarı grubuna üye olabilirsin şu an 7800 kişilik bir satış yapan kitlemiz var .

ya burda adının yarısı arapça olan "Bugün, haşhaşi sürüsü tarafından alçakça bombalanan Türkiye Büyük Millet Meclisindeydik. Ne kadar adileşebileceklerini gözlerimizle görmüş olduk." paylaşımları yapan tipler satıyo aradığımı.
elit komünite yok mu ijust2 0.3 ohm coil OLMADI 0.5 ohm?
Sosyal ağlarda paylaş

7500 kişilik satış yapan insanların içinde haşaşi demogolojisi yapmayanda mevcut.İlanlara bakın bulursunuz.

www.esigaram.us adresinden de ilanlara bakabilirsiniz.Aliexpressden alabilirsiniz.

elinizdeki cihazı bir rta ile değiştirebilirsiniz.Bu sayede coil derdinden kurtulabilirsiniz.Daha aklıma başka birşey gelmedi.Var ise soracağınız her konuda yardımcı olurum ,yönlendirme yaparım.Öm atabilirsin.

Her yeni başlayana ijust2 öneren kişilere kızıyorum şahsen.İlk başlayacak adam coil derdine düşeceğine hiç başlamasın daha iyi.

Alırsınız bir RTA Atomizer.5 metre tel 10 yaprak pamuk 10 ay ne coil derdi olur ne yedek parça.Singel sarım bir teli tornavidanın etrafına sarıp içine pamuğu geçirmek benim mak 30 sn mi alıyor.İlk basta 3 dakikamı alıyordu.

Çok basit şeyler 2 video izleyip onu uygulasanız.Coile boşuna para veriyormusum dersiniz zaten.

Pamuk+tel 20 tl 10 ay kullanım.
10 ayda coil parası duruma göre 300 -500 tl arası masraf .
Sosyal ağlarda paylaş

Nbase içine Aroma,Etilmaltol ve sweetenerı basarsanız mutlu mutlu sevinçler sahibi oluyorsunuz.Sonra da böbreğiniz acil kodu ile çağrı yapıyor.

Kansorojen maddeler bunlar biliyorsunuzdur umarım.Paf puf caf cuf çok iyi demeden önce bunlarıda araştırın.En sağlıklısı kendinizin yaptığı likitler.Çoğu insan likit markalarının ,fabrikalarda felan üretildiğinimi sanıyor sanırım.

Arkadaşlar 1 senelik içeceğiniz likiti en sağlıklı kendiniz .30 dakikada hazırlayabilirsiniz.10 15 günlük çalkalama ve demlenme süresinden sonra içebilirsiniz.

Ama bizim forumumuz elit dolu.Kendi böyle şeylerle uğraşmaz .
Sosyal ağlarda paylaş

Evde üretmiyorum.Bende amerikadan polonyadan getiriyorum.Benim demek istediğim şu.

Fazla aroma ,etil maltol,sweetener ve bilimun wizard sağlığa zararlı.

Ben yüzde 5 aroma kullanıyorum.Wizard kullanmıyorum.Nbase merck en pahalısını kullanıyorumki kaliteli olsun.Aroma kullanıyorum ki en pahalısı olsun ,merdiven altı yada ucuz olmasın.

.Süper likit yapabilirim.Yüzde 5 değilde yüzde 10 aroma basar ,içine maltolu sweeterı basarım.Likit içmezde ,karpuz yediririm isteyene.

Sidik yarışı değil olay ,Yanan sentetik aromayı ve bileşenleri direk ciğerinize çekiyorsunuz.Sigara için daha iyi abi o zaman.Ohh ulan likit fena diyen arkadaşlara uyarı bu yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Lithran said:

Sidik yarışı değil olay ,Yanan sentetik aromayı ve bileşenleri direk ciğerinize çekiyorsunuz.Sigara için daha iyi abi o zaman.Ohh ulan likit fena diyen arkadaşlara uyarı bu yani.

Aromalı ve tatlandırıcılı likit içmenin sigaradan daha zararlı olduğuna dair herhangi bir araştırma var mı elinde yoksa sallıyorsun?

Retorik bir soruydu tabi ki, sallıyorsun.

Keyf Nbase diye bahsettiğin şeyin içinden leş gibi toksik kimyasal tadı geliyor. Merck Nbase mi kullanıyorlar bilmiyorum ama kullanıyorlarsa da son kullanıcının eline ulaştığında ahı gitmiş vahı kalmış oluyor saklanma şartlarından dolayı ki o tat aromayla kapatılabilen birşey değil. Kalitesiz Nbase kullanan her firmada bu olay aynı.

Düzgün Nbase olmayan şartlarda evde DIY'la sürünmek yerine adam gibi doğal şekilde çıkartılan nikotinle ISO sertifikalı lab'da uygun fiyata tatlandırıcısız likit üretip ülkeye gönderen firmalar mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

Likit satan dünya kadar yerli üretici var, alıp içiniz afiyet olsun.Yurt dışından getirip içiniz .Denetliyorsunuz ya hepsini.İçiniz keyifle.Çok biliyorsunuz içine ne konulduğunu.Tüm likit üreticileri arkasına yazıyor nasılsa.

Yapın kendiniz için diyorum .Bunun anlaşılmayacak nesi var.Likit bu dünyayı kurtaracak makine yapmayacaksınız.Verirsiniz nbase siparişini aromasını 30 dakikada karıştırıp atarsınız buzdolabına.

Pati forumu tabi bu illa birisi gelip elitlik yapıcak,yok abi şu likit fena über yazıcaksınız.

Ne diyoruz kendiniz yapın en temizi kendiniz için.Herşeyi bilen araştıran pati,ortaokul kadar matematiğe sahiptir.İsterse likitin kralını kendi yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

sen kullandıgın aromaları ve nbase / nikotini denetliyo musun? denetlemiyorsan direk likit alıp ıcen adamdan ne farkı kalıyor?

direk kendinle çelişiyorsun, ha dışardan o marka bu marka aroma alıp evde karıştırmıssın ha karısmısını almıssın. her iki durumda da bu sentetik aromaların ve nikotinlerin icerigin hakkında hic bi fikrin yok.

cok atla deve degıl skindrik nbase'e su bazlı gıda aroması karıstırmak, biz de yaptık da gereksiz iste, ikiside aynı kapıya cıkıyor.

hayır ısın komigide su, aromalar kanserojen bılmıyo musunuz dıye mesaj atıp hemen sonraki mesajında su kadar aroma koyuyorum diyorsun. ee madem o zaman kanserojen oldugunu bıle bıle sen niye aroma kullanıyorsun? git sigara iç?

patinin huyudur, her kafadan sesın cıkması elitizm yapmak filan ama ne su konu baslıgında ne de discord grubumuz da bu olmuyor, muhtemelen patinin en az kavga donen ve en yardım sever alt komunu vaperlar.

niye bircok insan sigara denen illetten kurtulma konusunda birbirine yardımcı oluyor ve yardım edilen de sırf bu illetten kurtulabildiği için bu yardımlar sayesınde, minnet duyuyor. bu alt komunde elitism filan yok yani, geçiniz. herkes birbirine yardım için elinden geleni yapıyor, hatta sırf bu iş için bir site bile kurduk, sonradan gelenlerin likitler ekipmanlar hakkında yorumlarımızı fikirilerimizi görebilsin diye.

hatta birgün gel vapist kanalına orada daha net görürsün ne demek istediğimi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...