Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetin Taş Bey

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Feamer said:

hayır, burada bullying ve gang kasanlar sanırsın normalde de böyle takılan, öğrencilik hayatınıda garibanı ezmekle geçirmiş sanırsın.

halbuki sanıyorum ki tam tersi olmuştur ama insan tabiatı gereği fırsatını bulunca baş veriyor

Efendiliginden cevap yazmayan / yazamayan adam a yer yok pati de. Ne diyorlardi, carebear miydi o ad taktiklari.

@Di

Aciklama icin tesekkur.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Suraya gidiyorum diye konu acip sonra cete liderine baglayip "yoklugumda suna suna birakmayin ortaligi" dedigi icin ucurdum cetoyu. Cetinun arkasindan giydirenleri de ardindan gonderebilirim her an zira kimsenin kimse icin topik acip arkasindan giydirmeye hakki yok.

Şu açıklamada çok talihsiz olmuş adam böyle bir laf etmiş yanlış yapmış hadi eyvallah ama moderasyon olarak güç gösterisi yapmaya gerek var mı ? Çokta geçerli bir sebep olmamış şahsi fikrim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiç birini seçmezdim zira adam durup dururken o türlü hakaretler savurmuyor, ama dediğim gibi çetin taş beyinde tamamen suçsuz olduğunu iddia edemem ama onun sorunu genel olarak son olaydan bağımsız olarak, daha çok yanlış yerde, yanlış zamanda, yanlış beyanlarda bulunmak
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

şöyle bir adalet uygulandığını varsayalım x ülkenin, y şehrinde.
40 tane tecavüzcü mü var? 20 tanesi mahkeme kararı ile kadın yapılıyor. sonra bu 40 kişi 1 erkek +1 kadın olarak eşleştiriliyorlar ve hücre yaşamında birlikte kalıyorlar. bu şekilde birkaç sene geçiyor.
aradan geçen birkaç senenin ardından bu 20 erkek(yani kadın yapılan erkeklerle birlikte yaşayan 20 erkek) yine mahkeme kararıyla kadın yapılıyor. o şehirdeki ya da ülkenin çeşitli yerlerindeki 20 diğer erkekle eşleştiriliyorlar ve yine 1 erkek + 1 kadın olarak aynı hücrede senelerini birlikte geçiriyorlar.

Bu durum kamuoyu tarafından biliniyor.
tecavüzcülerin başına ne geldiği biliniyor.
ceza var mı? var.
tecavüzcülerin bir daha topluma zarar vermelerinin önüne geçmek var mı? var.

Evet mobbing yapilan trollenen postlara guzide bir ornek. Cok hakki yendi gercekten de. Su post yuzunden sexist deyince hakaret ettin sayiyor bi de pasam
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

hayır, burada bullying ve gang kasanlar sanırsın normalde de böyle takılan, öğrencilik hayatınıda garibanı ezmekle geçirmiş sanırsın.

halbuki sanıyorum ki tam tersi olmuştur ama insan tabiatı gereği fırsatını bulunca baş veriyor

burdaki bully ve gang kasanlar irl'de ezikler mi diyosun? "klavyenin arkasından konuşmak kolay" demenin bi tık altı şu
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

di said:

Suraya gidiyorum diye konu acip sonra cete liderine baglayip "yoklugumda suna suna birakmayin ortaligi" dedigi icin ucurdum cetoyu. Cetinun arkasindan giydirenleri de ardindan gonderebilirim her an zira kimsenin kimse icin topik acip arkasindan giydirmeye hakki yok.

Şu açıklamada çok talihsiz olmuş adam böyle bir laf etmiş yanlış yapmış hadi eyvallah ama moderasyon olarak güç gösterisi yapmaya gerek var mı ? Çokta geçerli bir sebep olmamış şahsi fikrim.

Ayni bahanelerle suyunu cikardigi konuda uyarilip durulmayinca, konu kitlenince, yeni actigi konuda da aynisini yapinca gayet gecerli oluyo esasen.

Diger yandan kulp bulmak istiyosaniz bulun da ben hepsini aciklama, tek tek "soyle olmustu boyle olmustu" deme zahmetine giremeyecegim zira sonu yok.

Bu arada siz sadece gezdiginiz konulari gorurken yoneticiler hemen her sikayeti okuyorlar. Haliyle "eh yeter" durumu cok daha fazla oluyor olayi biz degerlendirince.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Gladmir said:

Kufur etmistir illaki bannable bir durum olmustur.

Perma-ban geldi ise ama ne kufur edenler, ne mobbing yapanlar, ne saygisiz adamlar perma-ban almadi, Kuddusi mi aldi?

Giydirmedim, sadece neden şutlandı diye sordum merak ettiğim için. Ego spreyi mi kullanıyorsun arkadaş durduk yere atar gider.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...