Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetin Taş Bey

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

di said:

Sana demedimki. Sen niye heyheyleniyosun?

Iyice atarlanmis bi de ego spreyi falan deyip, lol.
yahu konu açıp adamın arkasından giydirenleri halının altına süpürürüm diyorsun benim çeto noldu diye açtığım konuda, kim üzerine alınsaydı? :) tamam o zaman madem öyle, kusura bakma.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

Remus said:

Kuddisi, Mighty, dasaa dışında herkes PKK destekçisi.

ANAN HARİÇ DE

neden ki?

ozgur bir ulkede yasiyoruz, isterse destekleyebilir.

ailecek molotov atip, devlet bize bakmiir de diyebilirler yani. teroristlere yardim ve yataklik bile yapmayi tercih edebilirler bence.
Sosyal ağlarda paylaş

sniper kiralayip adamda vurdurtabilir onuda ekleyek
dasaaa said:

Fransuxa said:

Remus said:

Kuddisi, Mighty, dasaa dışında herkes PKK destekçisi.

ANAN HARİÇ DE

neden ki?

ozgur bir ulkede yasiyoruz, isterse destekleyebilir.

ailecek molotov atip, devlet bize bakmiir de diyebilirler yani. teroristlere yardim ve yataklik bile yapmayi tercih edebilirler bence.
Sosyal ağlarda paylaş

yaptirabilir ama kiralamaya gerek yok ki?

bu faşük tece bölünmesun istiirmiş dese zaten amca ogullarindan daga cikmis bir hewal gelecektir yani.

ya da sadece sempatizansaniz ve henuz daga cikmis bir akrabaniz yoksa evde nemli bi koseye bol bol kıl, camur, kalasnikof, kokteyl icin bos sise, taze oldurulmus bebek kani, yirtilmis eski odenmemis elektrik faturanizi ve pkk destekcisi internet sitelerinin haberlerini koyuyorsun... 3 gun sonra hazir.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Feamer said:

hayır, burada bullying ve gang kasanlar sanırsın normalde de böyle takılan, öğrencilik hayatınıda garibanı ezmekle geçirmiş sanırsın.

halbuki sanıyorum ki tam tersi olmuştur ama insan tabiatı gereği fırsatını bulunca baş veriyor

burdaki bully ve gang kasanlar irl'de ezikler mi diyosun? "klavyenin arkasından konuşmak kolay" demenin bi tık altı şu

hayır, normal hayatta o şekilde davranmaya alışmış bir kimsenin burada da o şekilde davranışlarına devam edebileceğini farz ederek bu gibi durumlarla empati yapmaya çalışıyorum, yoksa gerçek hayatta bu gibi davranışlardan müzdarip bireylerin fırsat bulunca, bu kötü davranışları tatbike gittikleri görülmüş şey değildir!

bu yazdığımı da "sıkıysa yüzüme küfret" gibi algılamak yerine bazı davranış kalıplarının çözümlemesi gibi düşünmek lazım.

zira lüzumsuz geyik konularında ağır ithamlar yapıldığı için anabacı küfür edilmişliği var misal benim ilk aklıma gelen kimdi banlanalar hatırlamıyorum ama "tükürük mü kayganlaştırıcı mı" temalı bir tartışmda gerçekleştirememişliği bile var veya genel geçer konularda sırf kişisel tatmin için ortamın gerilmesi sonucu bozulan sinirler var...
Sosyal ağlarda paylaş

ha çetin olur, çiğdem olur, mesele o değil, ısrarla konuyu o noktaya çekmek isteyenler var, bunları diğer konularda da yazdım o zamanda "perinçeği köpeği" diyorlardı... açıkcası bunları meşrutiyet arayışı olarak düşünüyorum. bu konu içinde değil sadece, misal sam meselesi var. o veya bu nedenlerle davanızda haklı olabilirsiniz ama bu haklı davanızı konuları terörize etmek için bahane olarak kullanılması, sizin için zevk aracı olabiliyor ama sizin dışınızda o ortamı paylaşanlar için dayanılmaz bir hal alıyor...

veya rapper küsüratlı bir sayı gibi isimli bir üye vardı, warhammer40k mmo konusunda kendince bir şeyler yazardı, tamam bir çok sorunları da vardı ama adam kendi halinde olarda takılıyordu, gittiler orada adama salça oldur, sonu ne oldu o işin bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...