Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geek Kutu

Mal

Öne çıkan mesajlar

said:
İçerikler tamamiye sürprizdir. Her kutuda özel tasarım tshirt, figür ve oyuncaklar, bir adet çizgi roman ve sürpriz geek ürünler vardır.

valla 60 liraya zaten kurtarıyor tshirt, çizgi roman ve figür gayet makul. üstüne süpriz de var.

asıl cezbeden kısmı süpriz olması. benim gibi hediye alanınız falan yoksa mesela tam size göre.

foreveralone.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

süpriz geek hediyeler
anasını satıyım angry bird oynayan geek
yüzüklerin efendisini izleyen nerd zaten
ne moda oldu her bi bokun geek nerd olması
lan hayatında bi esnaf frpsi oynamamışın thacO ne demek bilmiyosun anime izlicem diye japonca yı sökmeye başlamamışın çoluk çocuğunun rızkını resimli karta sarı yeşil plastik tanka topa harcamamışın
ay benimce çok geek bi yanım var
senede 2 kitap okuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

çok kötü, verdiğin paraya deymeyecek şeyler çıkarsa iade edebiliyomuşsun.

said:
Gelen kutuyu iade etmek istiyorum.

Elinize ulaşan ürünlerin ambalajlarını açmadıysanız, fiziksel zarar vermediyseniz iade edebilirsiniz. İade nedeninizi de içeren maili [email protected] adresinde gönderebilirsiniz.

yani bide girip siteyi inceleyin. hangi markaların, hangi lisansların hangi shopların ürünleri var diye.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

ayda 60 tlye evi çer çöp doldur

internet bu tip şeyler dolu

şu aşırı doğru. anca şey yapıcan işte. alıcan 12 aylık, 10 tanesini geldikçe arkadaşlarına hediye olarak dağıtıcan doğumgünlerinde falan mesela. 2 tanesini kendine alıcan.

Flassh said:

gavurların 10 15 dolara sattığı seyi yine bize kazık fiyattan mı kitliyorlar ya

pahalı diyenlerin de kafası mı güzel la? 1 tshirt, 1 figür/oyuncak, 1 çizgiroman. zaten sırayla 20-20-20 lira olsa, ederini çıkarıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi gönderdikleri tshirtler 10 liralık değildir ama stokta kalmış şişmiş satılamayan maldır

stoklarda kalan malları toplayıp araya da göz boyamak için güncel ürün koyup sürpriz paket yapmak çok eski numara

zaten internette güzel ve istenilen ürünlere denk gelenler "aa bana şu çıktıı ihihih" diye paylaşacaklar o zaman da "valla koyuyorlar lan" algısı olacak evet gerçekten koyuyorlar ama kaç kutuda kaç tane hani güzel ürün çıkma şansı ne? bilmiyoruz

mesela bana süpermen kupası çıksa götüme mi sokacam? hayır elbette süpermen konseptini seven bir arladaşıma hediye edecem babalar gibi

olay aslında burada kinder sürpriz heyecanını tatmış dünün çocuklarına aynı heyecanı bugün daha yüksek fiyattan yaşatmak

ha firma şunu yapabilir sadece 60 tl lik tek bir kutu yapmaz, 20-30 tl lik hatta belki 150 tl lik kutular yaparlar ve ona göre ürün gönderirler

ben 30 tl lik daha ufak bir paket alabilirim açıkcası, sürpriz ne de olsa ne çıkacak bilmiyorum ama 60 tl gömecek finansal durumum yok eheh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...