Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

ha bi de içimin sıkıntısı geçmiyor ya.

hani bazen burda, alakalı konu oldukça gündem'de falan bahsediyorum; işimi hakkaten çok seviyorum. "uçak falan" diye takıyoruz, zaten sonsuz zaman baskısı olduğu için işten başka bir şey düşünmeye pek fırsat kalmıyor mesai saatleri içinde. eve gelince de ya oyun film internet derken gg oluyorsun, ya da enerjin kaldıysa dışarı çıkıp takılmaç falan derken yine gg oluyorsun durumu vardı.

son 1-2 haftadır işte bile mutlu olmuyorum ya. kötü gittiğinden, müdür geldi fırçaladı tribinden falan değil. ülkenin vaziyeti işe de yansıyor otomatikman, onun etkisi. şu elektroniklerin kabine alınmama muhabbeti, ondan önce trump'ın müslim ban'ından beri, hatta ondan da önce rus büyükelçisi, ondan da önce rus uçağı, havalimanı saldırısı, 15 temmuz, ebemize kar yağdı ya.

eskiden gece vardiyasına (saat 04-14 arası) (izin günümden sonra bile) güle oynaya giderdim, sabahın o saatinde kahve gömerken "hea yine geldik işte abi" muhabbeti çevirirdik, iş birikirdi, ordan bi amir şef bişey çıkıp "hadi abi hallediyoruz hep beraber" diye buff açardı falan.

konformizm ftw diye takılırken comfort zone'uma sıçılıyor. müstehak tabi aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

doğrudan mahkemeye verirler hem bilgi hem malzeme hırsızlığından ağzıma sçarlar net :D çok fena prosedürler yürüyor, çalıştığımız geri dönüşüm firması tek tek sayılı biçimde yok ediyor ürünleri videoya çekip fatura ile yolluyor cdyi. oturup minnacık şey için yok edilen tonla ürünün videosunu izliyorum sdsfds

ürünün üzerinde hem paket halinde, hem koli içinde hem de streçlenmiş vaziyette, streçin üstüne kuş sıçmış diye koca palet mal yok ediliyor olamaz böyle ziyanlık
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...