Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Dün gece rüyamda eski hatunu gördüm ama çok sallamadım, ara sıra giriyo rüyalarıma ne yazık ki. Ağladı zırladı barışalım diye, özlü bi söz eşliğinde kibarca reddettim fdsf. Bugün öğle civarı yakın arkadaşım yazdı, rüyamda yaseminle barışıyodun diye. Hatta yaprak dökümündeki feride sevgilimmiş, onu bırakıp yaseminle barışmışım fdsfsf. İşin daha da ilginç tarafı aynı mekanda görmüşüz, tarihi bi çeşme gibi bi şeyin önünde. Eş görülen rüyalarla ilgili bi ara bi şeyler okumuştum, akşam bi de ex arayıp senle emreyi gördüm rüyamda derse çok ilginç olur fdsfs
Sosyal ağlarda paylaş

üzülüyorum filan diyip ağlıyor, bir yandan da ileride de yürümeyecekti, daha kötü olup ayrılacaktık zaetn diyor. hafiften canımı acıtıyor bu ama kızın bana kitlediği hesapları unutamıyorum. sonra hiç canım acımıyor. aynı bölümden başka bir kızla çıkmıştım, o da paso hesap kitlerdi.burslu/burssuz farketmiyor türk kızı hesap kitliyor onu anladım dfsds.
Sosyal ağlarda paylaş

olm çok afedersin nerede hırt var seçmece bulmuşsun sonra türk kızı rerörerö. ulan anlamadım ki, benim kız arkadaşım da nijerya göçmeni değil yahu.

hayır bi de hesap kakaklamasından sıkıldın madem, söylesene be adam yeter istemiyorum ben böyle diye. ayrılırsa anlarsın zaten hangi kabileden olduğunu hayatına devam edersin.

el ülkelere gittin yine türk buldun lan bu arada müptelası olabilir misin kanka acaba sdfsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

ad3m said:

Bunun delikanlılıkla ne alakası var lan ilişki dediğin paylaşmak üzerine kurulu zaten.Bunu söyleyen adam evlenince kadın çalışmasın evde otursuncularla aynı benim gözümde. Yapmayın!

Ah yeni nesil ah

Ah eski nesil ah dert yanacağına yanlışları söyleseydin be ABİM BENİM!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...