Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

sevgili günlük~~ <3
bu aralar çok sıkılıyorum, sıkıldıkça kendimi shitposting'e vuruyorum. bamlanıcam diye çok korkuyorum. rüyamda banlanmıştım ve bıçağa sarılmış ağlıyordum. çok korkunçtu bağırarak uyandım ve yanımda yıllar önce kaybettiğimiz köpeğimiz fikoyu gördüm. fiko dönerci açmış ve işi büyütmüştü, izmir'deki şubesi için beni işe almak istiyordu. fikoya küfür ettim ve karnına tekme attım işte o an içimdeki o saf, kirlenmemiş çocuğu kaybettiğimi anladım. sonra tekrar uyandım meğersem o da rüyaymış, o an aklıma inception geldi tabi ki. etrafıma baktım leonardoyu göremeyince tekrar uyudum. uyandığımda güneş çıkmıştı ve yeni bir güne merhaba demek için hazırdım. foruma girdim ve abidik gubidik şeyler yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

sevgili günlük~~ <3
bu aralar çok sıkılıyorum, sıkıldıkça kendimi shitposting'e vuruyorum. bamlanıcam diye çok korkuyorum. rüyamda banlanmıştım ve bıçağa sarılmış ağlıyordum. çok korkunçtu bağırarak uyandım ve yanımda yıllar önce kaybettiğimiz köpeğimiz fikoyu gördüm. fiko dönerci açmış ve işi büyütmüştü, izmir'deki şubesi için beni işe almak istiyordu. fikoya küfür ettim ve karnına tekme attım işte o an içimdeki o saf, kirlenmemiş çocuğu kaybettiğimi anladım. sonra tekrar uyandım meğersem o da rüyaymış, o an aklıma inception geldi tabi ki. etrafıma baktım leonardoyu göremeyince tekrar uyudum. uyandığımda güneş çıkmıştı ve yeni bir güne merhaba demek için hazırdım. foruma girdim ve abidik gubidik şeyler yazdım.

beyler aslinda ghost_boo Saeros. yillar sonra ayni taktik ile ilgi toplamaya calisiyor ama tutmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hanimin bi arkadasi "ay hadi size Phuket'te surda yoga yaptircam, kisi basi 1500 dolarcik, toplam 14 kisi" diye boyle cok dusunceli(!) bir teklifte bulunmus.

Kizin ayarlayacagi oteli bulup kabaca bi hesap yaptim, £17K+ cukkaliyo, £7K kadar harcayip 1 haftada £10K'yi cebe atiyo. Hesabi anlatip yogayi adam seviyollar dedim diye "ne yani hayatlarini kazanmasinlar mi?" tribi yedim.

Sonra huzur icimizde. Normal isimin yaninda 2-3 ayda bi £10K atsam kenara, bi de ustune bir hafta tatil yapsam benim de huzur icimde olurdu eminim :)
Sosyal ağlarda paylaş

yo ole deme bizim burada bi yogi vardi tr nin en unlu yogisi ogrencileri arasinda yalip yutmadigi kadin kalmamis..para kismi zaten tarikat lideri gibi dolaniyordu..

hardisk gibi dusun palavralari da ..sizin haftalik periodik bakima ihtiyaciniz var..verilerinizi sıkıstırıp yer acacagim..arada kafa ayariniz lazim..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu elemani yoga egitmeni bi arkadasimiza gosterdik abi zamaninda, cakra aktariyorum diye milletin agzina veriyomus dedik, kiz dondu "e eveeet, biliyodu oyle teknikleer" dedi tip.

Hanimin arkadasi kadin + enerji falan aktarmiyo neyseki ama yine de almayayim ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...