Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Disindaki kutuyu kaldirdigimdan mutevellit Google abinin dedigi uzre;

said:
Just in case is still useful for someone, here are the package dimensions and weight confirmed days ago by a HTC support employer.
Dimensions: 27x21x13 in (70x53x33 cm)
Total shipment weight: 20 lbs (9.07 kgs)

Bos alan konusuna gelince, hareket etmeden de kullanabiliyorsunuz oldugunuz yerde ama hareket edecekseniz en azindan 2x1,5 metrelik bi alan istiyo. Alan buyudukce yasadiginiz deneyim artiyo tabi.

O alani VR icinde de goruyosunuz, o kismi hos. Hoplayip ziplayip koltuga lambaya televizyona girmiyosunuz yani.

Bu arada hala acamadim kutuyu =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Todd Ingram: Tell it to the cleaning lady on Monday.

Scott Pilgrim: What?

Todd Ingram: Because you'll be dust by Monday... because you'll be pulverized in two seconds. The cleaning lady? She cleans up... dust. She dusts.

Scott Pilgrim: So, what's on Monday?

Todd Ingram: 'Cause... it's Friday now, she's the weekends off, so... Monday, right?"

oha bunun gibi diyaloga girdim ya :(((

said:

X: So were you watching a series last night?
dasaaa: Nope, I was willing to watch Revenant.
X: What is that?
dasaaa: Leonardo won an Academy Award with that movie..
X: Never heard that!
dasaaa: Anyway I was willing to watch the movie and all I remember is Opening Credits, theeen I fall a sleep
X: Really!
dasaaa: Yeah and I think all the camp listened the Revenant.
X: Why is that?
dasaaa: Cos you know, the tv was open.
X: ??
dasaaa: And TV autoshutdowns after 4 hours.. So 4 hours of Revenant on repeat.. right?
Sosyal ağlarda paylaş

makale çevirmem lazım diye kütüphaneye oturdum, daha okurken sıkıldım ya. bi de çevirmem de değil de istatistiksel metodlarının falan analizini yapmam gerekiyo. iyice sıkıcı :(

bu arada güngörendeki antep ghettosunda gündüzleri yemek yiyemeyiz dimi artık ramazan yüzünden? baya sevdim ordaki ocakbaşıları falan
Sosyal ağlarda paylaş

prime üye olup 2-day shipping istiyosun amazondan, adam numarayı bulamadık diyip erteliyor teslimatı. amazon bizi ilgilendirmez çekip kargonun telefonunu veriyor. kargocu gelip alabilirsiniz diyor.
ya yetişmedi, ya planlarına uymadı; kısacık sokakta 2 bina var zaten. bi de koca otel, numarası falan var, arasalar bulamadık diye tarif etcek biri mutlaka.

tr'de olmuyomuş demek bu sıkıntılar sadece

adamların teslimat yeri de 10dk ötede çıktı

sinirlendim akşam akşam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...