Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

cicibeybe said:

nienna said:

ben beach clubta çalıştım bu yaz. her hafta düğün olurdu 30+ düğünde çalıştım. baya elit jazz başlayan viskili düğünler bile gecenin sonunda ankara havasına dönüyordu. çinli rus ne varsa ankara havasında dans ettiğini gördüm. kaçınılmaz bi şey bu mr anderson.

Sunu birebir yasadim. Cok guzel playlist falan yaptik. Ama yok olmadi yani, en sonunda ankara havasina dondu istemsiz :/

Ben ankara da star wars temali dugune gityiydim. Deli masraf yapilmis millet cosplay gelmis, tie fighter pasta vs

Sonunda darth vader org ta hoplayiver cekirge caliyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün 5 yıllık çalışma hayatımda hiç bu kadar bir lafı yiyip yutkunduğum olmamıştı. Hem de hiçbir şey yapmamışken.
Artık gelemiyorum. Yalnızlığa, yaptığım saçma işe, istanbul'a...
Ted talks videoları ile gaza gelip nereye saldıracağını bilmeyen danalar gibi her şeyi karıştırıp akşamında kanepede uyuyakalıyorum.
bu kadar vefasız olmamalı hayat ya.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yaa kravatımı düzeltiyordum menapozlu yalnız gm karı geldi sataştı sonra tebessüm ettim diye sen kimsin ya demeye başladı
şaşırdım sesim titredi konuşamadım sonra konuşmak istediğimde zaten odaya sokmuşlardı beni :)

işte mutlaka olacağına varıyorda, ne olacaksa olsun bir an önce varsın.
Sosyal ağlarda paylaş

kendimi dışardan görsem kesin çok kıl olurdum
bu ne la yavuşak derdim
ama sonra zaman içinde iyi arkadaş olurduk düğünüme filan giderdim
eşimi kendimle test ederdim, geçemediği zaman boşardım
“gel bi kafayı çekelim senle” derdim kendime
tam kafalar kıyak olmuşken ben aslında yokum derdim
mind blown
fight clubın dövüşsüzü gibi olurdu
sadece club
ki bilen bilir club aynı zamanda sopa demek
inşallah kendimi sopayla döverler, şerefsiz
Sosyal ağlarda paylaş

hala sunum hazırlıyorum. aslında 3-4 saatlik şeyi yapmak istemediğimden yapamadım sanırım saatlerdir. bir saate bitirsem sunum saat 10da, 9 gibi uyanmam lazım. uyumamak daha mantıklı gibi. ama uyusam da olur

kararsız kaldığım anlarda ölesim geliyo. iyisi mi sunumu bitireyim de kararsızlığı ondan sonrasına bırakayım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...