Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşın birini yeterlilik sınavından bırakıp doktorasını yaktılar, şimdi gogo askerlik. Hayır herif bir de Ankara'nın elit özel hastanelerinden birinde doktora yaptığı alanda senelerdir çalışıyor, öncesinde devlet hastanesi geçmişi falan da var. Bazı hocaların egolarına pis sövesim var. Hayat onların da, çocuklarının da karşılarına kendi gibi insanlar çıkarsın, ne diyeyim...
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

bahçeye 10 tavuk 1 horoz alıcam ama çevreden gelebilecek kedi köpeğe karşı ne yapabileceğimi bilmiyorum. kedi tavuk ve horoza saldırır mı onu da bilmiyorum. daha çok köpeklerden çekiniyorum.

Köpekler o konuda eğitilebiliyor da, kedi zor. Boğup atıyor piçler. Tel boyunu yüksek tutabilirsin. Ya da tavukların kaçabilecrği kümese tek yönlü kapı koyacan. Girerse çıkamasın puşt addagdss
Horoza bişey olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Su anda kaldigimiz evin bahcesinde 2 horoz var, bi tanesi psikopat. Gece 2'de basliyo otmeye, sabaha kadar. Bahceyi sulamaya inenlere falan saldiriyo. Saldiriyo dedigim de oyle ustune kosuyo falan degil, tepene cikip gagaliyo pic.

Ama gel gelelim kumesteki tavuklardan biri hot dese kumesin diger tarafina kadar ucuyo serefsiz dsfd
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

Arkadaşın birini yeterlilik sınavından bırakıp doktorasını yaktılar, şimdi gogo askerlik. Hayır herif bir de Ankara'nın elit özel hastanelerinden birinde doktora yaptığı alanda senelerdir çalışıyor, öncesinde devlet hastanesi geçmişi falan da var. Bazı hocaların egolarına pis sövesim var. Hayat onların da, çocuklarının da karşılarına kendi gibi insanlar çıkarsın, ne diyeyim...

Eğer ki layıkıyla yaptıysa sınavı, araya koyacak hoca yok muydu ya niye izin verdi yakmalarına?
Sosyal ağlarda paylaş

Satari said:

Archangel_ said:

Eğer ki layıkıyla yaptıysa sınavı, araya koyacak hoca yok muydu ya niye izin verdi yakmalarına?

Hakocum dana beyin dediği doğru. 5 hoca aralarından birini sınava alsın, geçirmek istemesinler, alem-i cihan olsa geçemez. İşin daha trajikomik yanı; yönetmelikte "borçlu geçiş" diye bir değişiklik olmuş, yeterliliği veriyorlar sana ama hocaların sende eksik gördüğü dersleri tekrar alıyorsun teze başlamadan önce. Sınav jürisindeki bölüm başkanı dahil "tamam" diyor, oç un biri sitsen olmaz diyor.
Edit: sayfa başı
Sosyal ağlarda paylaş

başka galaxylerdeki canlılar üretip üretip yolluyo işte, neyini merak ediyon

al bak şu halimizle bile 2 yeni sentetik dna üretip bi canlının dna sarmalına kodlamışız

https://www.sciencealert.com/new-organisms-have-been-formed-using-the-first-ever-6-letter-genetic-code

şimdide galaxyler arası yolculuk yapabilen 4. ve 5. boyutlarda gezinebilen, zaman yolculuğunu ışınlanmayı yapabilen bi ırk/canlı türü düşün.

sonra onların çocuklarının okulda deney olarak bizi nasıl yapabileceğini(dna olarak), hatta böyle yaşanabilir gezegenlere yollayıp kimin ürettiği canlı ilk ışınlanmayı bulucak tarzı yarışmalarda bizim üzerimizden eğlendiğini düşün.

sanırım düşüncelerimi duydular, beni almaya geliyolar siz kaçın.
Sosyal ağlarda paylaş

2 yıldır cv güncelleyemiyodum sürekli bi erteleme erinme ot bok. kafalar kötü flan neyse geçenlerde yürüdüm 1 tane geçici (şipşakçılık bildiğin) 1 tane süper ideal tam benlik tam istediğim bi işe (sivil toplum) başvurdum. o istediğimden dönüş geldi haftaya bugün görüşmeye gidicem.
ulan şu iş olsun daha da aranmayayım alayım önüme olayı ve yürüyeyim istiyorum. hadi rastgele
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...