Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

dün işte maksimum denyolukla çok salak bi hata yaptım. hem de cebimde müdürlerimden birinin "bakın hacılar bu durumda böyle yapıyoruz. ok? ok." diye mail'i olmasına rağmen.

bi de öyle elim cebimde de gitmedim operasyona. ön hazırlığımı yaptım, kafamda (müdürün attığı mail'deki spesifik olay harici) case'leri çarpıştırıyorum, şu olursa bunu yapıypruz ok go diye hazırlanıyorum falan. müdürün mail'i de okuduk, hatta çıktısını da alayım ki Bİ DAHA Bİ DAHA OKUYAYIM diye diye bırakıverdim boku.

hop, bugün telefon tabi ki, bi mail attık bakar mısın. abi bakayım da ne cevab vericem? -_-'
Sosyal ağlarda paylaş

masamin ustu o kadar daginik ki hayatimin en onemli objesi olan laptopumu kenara koydum. oye calisiyorum

evim de daginik asiri derecede

iste bu bir depresyondur....

dun 21:00da bitirdim isimi, yaptigim her seyin kaliteli oldugundan eminim. sure olarak da cok iyi. bayagi cok sey bitirdim keza.

yine bir tatminsizlik var millette. isin sacma tarafi bende de var.

olmuyor yani.

*ben pati aciyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dun bir restoranin sof opening sonrasi tadimina gittim. orada yemek yerken hayvan gibi gulunce, agzimdakini cignemden yuttum. abi bogazimi nasil yirttiysam benim de okuz gibi sisti

ustune viski falan ictim azicik iyi gelir belki diye.

su an bogazim cali gibi halen.

hayir neden boa yilani gibi agzina lokma atiyorsun. haydi attin, neden hayvan gibi erol tas gulusu yapiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...