Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

almanya vpn ile paypal hesabı al kartı tanımla ama legit değil yani chargeback iade ıvır zıvırda sorun olabilir ilerde.

onlarıda denedim tr çıkışlı kredi kartlarını kabletmedi ininal kart falan yemedi burdaki bi amerikalıyla yaptık hiçte hazetmem adamdan ama mecbur kaldım satıcıya da bi ton laf ettim gerçi heralde lan satmıyorum dese haklı.
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

bingildak said:

yayın işleri tırı vırı mı pampa, karın doyurmuyor mu

Millet deli gibi götürüyor da bende iş yok.

sadece sutyenle yayin yap ..bir de ole dene..

twich kas her yayinin kisa videosunu youtube a at..kendini cesitlendir yeni mecralar bul ..mesela mobile oyun yayini da yap..
Sosyal ağlarda paylaş

Dert o değil ya. Yenilik izleyici getirse oynamadığım oyun kalmadı. Kitlenin kafası hala lol ve cs. Bi de koyun mantığı baya var. Hiç yenilik arayan yok. Bi de ben çok giydiriyorum izleyici kısmına çünkü %90'ı gerizekalılardan oluşuyor. 31e gülen bi kitle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

hersey velet stayla ise oyun yayinin sirasinda efkarlanip hadi irl mevzulara donelim diyip oyunlu radyo yayinina ver kendini oyunlu talk show da olabilir..bakalim fuzyon mutfagi tutacak mi..

belli fasilalarla anliyorsan iddaa bulteni yayini yap maclari degerlendir..2 el attiktan sonra ac orhan veliden siir oku..oyku oku..ne bileyim fark yarat..
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

akıcı ingilizce konuşabiliyosan ingilizce devam et bence. bizim millet iğrenç. o bahsettiğin %90'lık kesim yüzünden biz oyunlarda türk görünce kaçıyoruz sen de direk onlara stream yapıyosun. düşünmesi bile korkunçlu.

Yeni kanal açtım zaten ingilizce için de çok patates abi. Pratik yok. Arada açıyorum orada, dışarıdan geliyor insanlar ama takip yok mesela. Başladığım cümleyi bitiremiyorum bazen. Ama işte hep pratiksizlikten
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

k1nJo said:

akıcı ingilizce konuşabiliyosan ingilizce devam et bence. bizim millet iğrenç. o bahsettiğin %90'lık kesim yüzünden biz oyunlarda türk görünce kaçıyoruz sen de direk onlara stream yapıyosun. düşünmesi bile korkunçlu.

Yeni kanal açtım zaten ingilizce için de çok patates abi. Pratik yok. Arada açıyorum orada, dışarıdan geliyor insanlar ama takip yok mesela. Başladığım cümleyi bitiremiyorum bazen. Ama işte hep pratiksizlikten

havalimanında iranlıya, pakiye, (en kötüsü) libyalıya "go this do that" diye laf anlatmaktan ingilizcem köreldi resmen. patatesle oynayınca körelen competitive oyun yetenekleri gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...