Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

Feamer said:

lan adamlar isyan çıkartıyor, devlet kuracak,

Vah vah
said:

saray cikisinda padişayaha -dünyada ilk- bombalı saldırı düzenliyor, kiliselerin ve misyoner okullarının altı cephanelik olmuş, bizim müptezel neden enver neden diye soruyor...

Butun Ermeniler mi bombali saldiri duzenlemis? Senin akraban, komsun suc isledi diye seni hapse atsinlar o zaman?
Enver Pasa 1896'da olmus bir olayin intikamini mi aliyor sonra?
Madem soykirim bir guvenlik harekatiydi, Ermeni cetelerin teroru nasil soykirimdan sonra zenithine ulasmis?

"Soykirim yaptik cunku kiliselerin alti silah deposuydu." Lol. Demek ki depolamakta hakliymis adamlar.

said:
iyi bende soruyorum neden isyan etmişler neleri eksikmiş?

"Ayni retorigi yapayim belki biri cikip muhalefet etmeye usenir de yanima kar kalir" postu olmus tam su. Yuzbinlerce masumu oldurmussun, hala niye isyan etmismis. 2 tane olay sayip butun bir etnik grubuna suc olarak maledip etnik temizligi mesrulastiriyosun.
said:

ayrıca şurada kokuşmuş propagandalarınızı yapmayın bari, çok lazımsa bilgi ver geç, yorum yapıp çıkarım niye yapıyorsun durduk yere? çok lazımsa git yerinde yap

Dedi kendi butun ajandasini wot ile kusan adam.
"Benim hosuma gitmeyen seyler soylemedenize yua" diye aglamaktan baska bisey degil su
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir Biyik bi tas atmis tamam da su Feamerden baska takan da olmamis adami. Istemem yan cebime koy misali bi yandan "yeri burasi degil" diye aglayip bi yandan wot yazmis. Bi de konuya giren kendisi degilmis gibi "madem konuya girdik devam edeyim" diye aklina geleni yazarak devam ettirmis. Kendisi istedigini konussun, baskasi karsilik veremesin diye koylu kurnazligi yapmis resmen adam.
Sosyal ağlarda paylaş

ben acerlerden memnunum valla tek sorunları hoperlörleri ve touchpadleri. ondan daha eski acerlerim var benim hiç ses çıkarmadan çalışıyor hala. ama hoperlör sesi düşük ve touchpadi gıcık. her markanın kendi sorunları var. fanları en sorunlu olan toshiba. bir sene sonra traktöre dönüyor bazı ürünleri. bunları bildikten sonra daha ucuza da bulursun daha uzun süre çalışabilecek markalar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...