Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doğum kontrol yönteminiz?

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

ya bu arada yeri değil de dil çıkaran smiley basınca seni gidi nazi piç capsi çıkıyor lan, hayır her gördüğümde gülüyorum da forum mu kırıldı yoksa bende mi sorun var? niye her posta basıyorsunuz dicektim, mouse üstünde kalmış. tooltip çıktı "tongue out smiley bla bla" diye

:P
Sosyal ağlarda paylaş

erkek ağırlıklı forumda seçeneklerin çoğu kadın tarafından kullanılacak şeyler olmuş, olmamış pek. siz takılın, kızcaaz haptır, spiraldir, ertesi gündür uğraşıp dursun öyle mi? piii bencil herifler! onların her birinin ne biçim yan etkileri var biliyo musunuz?

kondom kullanın, adamı deli etmeyin.
hem o sadece hamilelik için diil, hasta olcaksınız nasolsa ben doğurmuyorum derken allah cezanızı vermesin. ya da cahilseniz sevişmeyin, üremeyin, yeteri kadar cahil var pls.

p.s. uzatmalı ilişkilerde hapa da izin verebilirim, belgelerinizle müracaat edin :P
Sosyal ağlarda paylaş

yok bee haplarin cogunun cilgin yan etkileri eskidenmis simdi bilmem kac faziklerde en fazla gohuslerde dolgunluk ve artmis libido goruluyor ki her iki taraf icin de cok sikayet edilecek bir durum olmayabiliyor..arti dogum kontrol haplari icin konusmak gerekirse tr de butun bayanlarin duzenli olarak kullanmasi taraftariyim..malum polikistik overler vs bir cok hastalik icin erken tedavi ,koruyucu etkisi bile var..

diaframlar foamlar spermisitler zaten fis..bir ise yaramayabiliyor kullanimi zor romantizmi olduruyor..keza ertesi gun hapi da dramayi derinlestirmekten fazla bir ise yaramayabiliyor..

ama tabi evsahibi bayanlar oldugu icin yontemlerin de bir miktar olay mahalline yogunlasmasi dogal bence..yine de erkeklerin bu konuda duyarli olmasi gerekli diye dusunuyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

hem cocuk dogumundan hem de daha cok yayilan hastaliklardan.

.

dogum kontrolu ile cinsel yolla bulasan hastaliklar ortak paydalari olan farkli basliklar aslinda..yani nasil her bakire omru hayati boyunca sevismemisdir tezi dogru olamayabilecegi gibi ,hamile kalmamis bayan yada partneri hamile kalmamis erkek icin cinsel yolla bulasan bir hastalik tasimamaktadir diyemeyiz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...