Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bakmak sexist midir?

sostizm

Öne çıkan mesajlar

belki de aşırı hetero olduğum için anlamıyorum ama şişik kas nasıl seksi oluyo arkadaş? Ev taşıyan nakliye çalışanları falan seksi mi mesela şişik kasları apaçi traşlı kafaları ile?

Meme, kadın poposu falan çok fena aşka davet ama kas kas kaslı adam nedir lan anlamıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

sostizm said:

belki de aşırı hetero olduğum için

Hahahahaha nasıl gizli gay belli değil.

Rüyalarında irlandalı denizcileri falan mı görüyorsun sostizm? Yoksa zenci korsanlar mı tercihin

http://s3.amazonaws.com/design_images/images/6208/Yaranaika.png?1372948895

kaslı kadınlardan hoşlanmasından hint almalıydık zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

bakmak sexist'tir, ama görmek sexist değildir bence

Hayır abi, güzel göte de bakılır kaslı kollara da. Erkekler mırın kırın etmedikleri için hep üstümüze yapıştı güzele bakarsan hanzosun mevzusu.

Çok basit istisnalar var, bacıya bakmıcan işte. Aklıma bi bu geldi şu an, dfg.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

güzele dünyanın her yerinde bakılır. insan, ev, tablo, araba, bina farketmez. önemli olan rahatsız etmemek.

bu. bi de kadınlar genelde kendilerini "kadın dediğin bakmaz" konseptine oturttuğu için kendileri ve toplum tarafından, bakmamaya çalışıyorlar. daha doğrusu bakmamayı alışkanlık edinmişler. erkekler ise bakmayı. ama bi cinsiyetler arası fark yok aslında, yukardaki alıntıdaki gibi.

gerçi insanların yarısında karşısındakini rahatsız ediyor mu algısı yok, çeyreğinde de umursama yok. uygun davranan bi çeyrek kalıyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

yok be erkek bakinca WOOOOOOO!!!! AY MEMELERIME BAKTI BENI HEMEN SIKECEK!! diyen ve bunun ustunden sexismin kralini yapan bi grup yuzunden diger kadinlarin boyle bakmasi komik oluyor.

adam caktirmadan bakmis olsaydi (boyle yer gibi degil) bayagi olay olurdu gercekten de.

cunku sexism sadece kadinlara yapilan bisi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya alakasi yok, bakmak var bakmak var iste

duzgun bakana kimse alf etmezde salya sumuk bakan tipler cinsiyeti farketmeden rahatsiz ediyor insanlari. erkekler konusunda daha cok elestri olmasinin sebebi murrica kafasi yerler veya bizim barzo toplum gibi o bakisin arkasindan birsey cikarmi korkusu. medeni toplumlarda kimse sorun etmiyor o yuzden. kadin okuz gib ibaksin bole T basip azmis bodyci degilse baktigi erkege zarar evrme ihtimali yokta allahin hanzosu bi tarafini karistira akristira bakiyorsa korkuyorsun haliyle, bu hanzo erkege baksa erkekte korkar ahaha

kadin-erkek sorunu degil medeniyet sorunu bu, uzatanlarda aptal olup konuyu anliyamiyan amerikalilar iste eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Bakmak var bakmak var, esasında feministler ya da bir kesim insanların eleştirisi 'bakmak' ile ilgili değil, erkek tahakkümü ile ilgili. 'Ben yapabilirim çünkü erkeğim' bakış açısı asıl eleştirilen.Kadın güzeldir bakılmalı zihniyeti de ataerkillikle ilgili birşey.Herşeyden önce kadın bir nesne değil bakışta her zaman masum değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...