Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adore Kedi Evi

Certhas

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

Liebe said:

4 tane tahtayı birbirine tutturamayacaksanız hiç bir şey demiyorum size ya lego falan da mı oynamadınız küçükken

http://images.hepsiburada.net/assets/Mobilya/1500/Mobilya_2989289.jpg

şunu aldım adoreden yapmam 1 saat falan sürdü anca, zaten çok basit genelde adamların montaj sistemi.

arkadasim laf sokmadan once okumayi ogrensek bi? :D

adore un standart urettigi mobilyalarda montaj yerleri var. allenlerle cok rahat takiyorsun, mobilyaci 700 lira istedi diye inat butun odami kendim birlestirdim ben 2 gardrop, bir masa, bir tuvalet, bir sifonyer, 3 kitaplik

bu sattiklari hasar alan parcalardan, oturup buna gecme yerleri vs yapmamislar, civi ilede zor olur kalin cunki baya, benim kol gucum yetmez zaten o kadar buyuk civiyle

en guzeli elektrikli tornavida bunun icin, hot glue da olrudu gerci ama acik alanda cabuk kurur yagmuru, gunesi yiyince ki agir malzeme. hot glue ile anca mukavva, kopuk vs yapiyorlar. bi ruzgarda hayvanlarin ustune coker diye korkarim hani

yok be canım bak şimdi buldum şundan dolayı demiştim

adorenin sitesinden: Kedi evlerini tasarlarken elimizdeki malzemeyi en verimli şekilde kullanarak çok sayıda ev ürettik. Kedi evlerini ek bir malzemeye gerek olmadan, sadece tornavida yardımıyla kurabileceksiniz çünkü vidalar paketlerin içinde.

:)
Sosyal ağlarda paylaş

ustunu naylonla kapilacan veya sprey vernikle girisicen zaten allahin emri o :)

yanniz icinide kaplamak lazim cunki acikliktan icinede su giriyor, bir once plastik almistim ben baya lok gibi islaniyordu ici yagmur yagdikca, duvara dogru cevirincede kediler giremiyordu. plastik daha iyi suya dayaniklilik konusunda ama hem cok ince ve soguk oluyor hemde ruzgarda ucuyor sabitlenmez ise, dibini tasla doldurmustum ustunede ortu koymustum anca ama genede su aldi yani
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda sprey boya + mat vernik ile sahane olur bunlar :D her bir tahtayi farkli renk boyasaniz bole 3-4 tane yanyana koyunca cibil cibil durur :D maliyeti cok olur gerci 3-4 renk sprey boya + vernigin

edik: calinmamasi icin kamuflajda yapilabilir

https://img1.etsystatic.com/047/0/6737514/il_570xN.680355685_logj.jpg

sole yani sundan diil

http://galeri8.uludagsozluk.com/499/yerli-otomobil-diye-cadillac-%C4%B1-yutturmak_859963.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

hos gerci bizim kapici hain, butun apartman sevdigi halde gidip millete insanlar istemiyor diyormus oysa istemeyen kendisi, toplayip toplayip ozgurluk parkina atiyordu hayvanlari orda daha iyi yasiyorlar, besliyorlar keyifleri yerinde diye.

Şunu neredeyse bütün kapıcılar yapıyor. Cidden ''hain'' oluyorlar çoğu. Sanki geldikleri köyde hiç kedi-köpek görmemişler gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Bu arada 3-5 tane alip oraya buraya gondereyim dicektim ama temin edilemiyo diyo sitede. Talep gelince yaz cizmemislerdi ins.

"Değerli Kedi Severler, bugün öğleden sonra siparişe açtığımız 2480 adet kedi evimiz şu an itibariyle bitmiş bulunuyor İlginiz için hepinize tek tek teşekkür ediyoruz. En yakın zamanda tekrar üreteceğiz görüşmek dileğiyle"
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Aluriel said:

niye o kadar çok kedi var orda? belediye falan kısırlaştırmıyor mu toplayıp?

Ben en son mama vermeye gittim, kulağı kesik hamile kedi vardı. Sanmıyorum ki özenip ameliyat ediyolar.

Ben de bi sefer kulağı kesik hamile kedi gördüm, iki gün sonra fip'ten öldü. Baya gebe gibiydi ama karnı. Bence onu bi daha görürsen kafesle belediyeyi arayıp, alıp bi muayene etsinler derim

Bi kere de erkek bi kedinin karnı çok şişti, taştaşları görünce durumu çakmıştık ama o tam cumaya denk gelmişti, pazartesiye sağ çıkmamıştı o da :/

Salgının önüne suları ve su kaplarını nerdeyse her gün değiştirerek geçtik, baya fip salgını olmuştu bizim sokakta :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...