Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en iyi kameraya sahip smart

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Piyasadaki en iyi kameraya sahip telefon hangisi?

Günün sonunda Hs oynamak, whatsap ve konuşmaktan başka çok bişey yapmayan ortalama kullanıcı olduğum için, yemişim kağıt üzeri özelliklerini.

Pili 2 gün giden telefonu da her akşam şarja takıyorum nolur nolmaz diye , pilini de yemişim.

saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Kullandım denemez ama iş yerinde çok kurcaladım. Aşırı mıncıkladım. Auto çekimleri rezalet ötesi ciddi çok kötü. Işığın yetersiz olduğu yerlerde internet kafe webcami gibi düşün. Bu ne lan derken ver cahil iki ayar yapim demesi ile manuel mod a aldı. Sonra ciddi profesyonel çekim yapabileceğin bir alete dönüştü. Raw ile 4k monitörde açınca ciddi oha oluyorsun. Sony yazılım ile auto çekimi düzeltirse mini dslr olur işte

pratikte auto mod çekim önemli, bi kare yakarlarken 2-3 dk ayar yapabileceğin vaktin olmuyor.

G4 auto da falanda gayet iyi. Yani ip yi rahat geçiyor.

Note 5 görmedim kullanmadım sadece reviewlerden biliorm denebilir

Kamera hariç geri kalan herşeyde ip zaten :)

Son olarak z5 in internette bulacağın cogu incelemesinde auto çekim resimleri konulur ve ciddi karanlık kötü resimler var. İncelemede ona dikkat edin
Sosyal ağlarda paylaş

carl ziess lensli lumialar baya iyi ama benim hasta olduğum sonyler. Sony de uğraşmak gerekiyor ayar vs ama kamera tartışmasız en iyisi oluyor. onun dışında g4 ün kamerası hiç üzmüyor çok beğendim onu da. sonrasında sıralamada s6/note 5 gelebilir. apple 6s instagram facebook için yeter tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

%5 - %10 fark dan belki biraz daha fazladır.

Küçük artıları da yazmak lazım tabii;

Misal LG G4 kendi stok programı ile çok başarılı light trail effect yapabiliyor.

Ios cihazlarda app yükleyerek yapmaya çalışıyorsun ama işte zorlama oluyor olmuyor. (ayrıca kimse ip yi kötülemiyor ya. olayı sadece kamera açısından konuşuyoruz)

LG light trail örnek. (çözünürlük düşürülmüştür 1200x675)

http://techngstore.blob.core.windows.net/main/2015/07/G4-8-of-8.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...