Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kız var

Kostok

Öne çıkan mesajlar

Zikko said:

kızınız ilerde 23 yaşındayken 32 yaşındaki biriyle ilişki yaşamasına izin verecekseniz, ok.

23 yaşında olan kızıma hala kimle görüşüp kimle görüşmemesini tembihlemem gerekiyorsa zaten baştan becerememişimdir ben babalığı anneliği. O eğitimi çocukluktan başlayıp 17de falan bitirmiş olmanız lazım bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi büyük konuşma değil ki bu, evden ayrılacak gidecek iş miş hayat kovalayacak yaş. Erkek olsa sallamayacak belki ama kız olunca ananız bacınız moduna girilmesi saçma bence

Yok abi hep param vardı, kendi kız arkadaşım da 5 yaş küçük benden hiç bi zaman da herhangi biri için şuna bi mızrak atıp da kaçayım başkasına demedim. Eğitim meselesi bence, sağolsun anam babam vermiş bana bişiler bende kısfmet olursa kendi çocuğuma vereceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

konu şaraptan açılmıştı bende hafta sonu sıcak şarap içtim güzeldi falan laflarken, bende çok severim sıcak şarap bi ara içelim dedi. bende oradan yürüdüm işte tamam ben mekan tarih ayarlayım sana uyarsa gidelim dedi, oda okeyi bastı işte. önümüzdeki günlerde davet edeceğim artık orada da ortama ve duruma göre.

disarda sicak sarapla ne isin var abi?

vereyim tarifimi evine davet et mis gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç bulaşma derim ama benim canım sıkılıyor ve dertsiz başıma dert almak istiyorum diyorsan (insan soyu zaten bu deli cesareti yüzünden devam ediyor istisnaları saklı tutarım) iş başka tabi. Hit and run yapacaksan veya gönül eğlencesi olsun diyorsan devam et.

Edit: Sadece başlığı okudum bu arada :).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...