Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kız var

Kostok

Öne çıkan mesajlar

abi nasıl anlatsam bilemiyorum. ilk gördüğüm zaman işe ilk başladığı gündü. akşamm servisd beklerken karşılaştım. o kadar güzel di ki gözlerinin içerisinebakamamıştm. ertesi gün mutfakta karşılaştık. güzel elleriyle çay doldururken çaycı ablalarla sohbet ediyorduç aynı gün öğle arası yemekte sırada gördüm. inanılmaz güzel bir insan. tanrı neler yaratıyor. her gün sabah saat beşte falan uyanıyorum heyecandan. sırf onu görcem dişye yataktan frlıyorum. biliyorum güleceksiniz bu başlığa, dalga geçeceksiniz. ama umurumda diil yani. en son lisede falan kendimi bu kadar şapşal hissetmiştim. n'oluyor bana bilemiyorum. çok kızlar tanıdım, bir kısmını sevdim bir kısmıyla kötü bitti her şey, bir ksmıyla arkadaş bile kalabilirdik, üzüntüden ikimizde ağlayarak havaalanında ayrıldığım kız arkadaşlarım da oldu ama böyle hisler hiç yaşamadım. kalbimin olduğu yerde kocaman br balon var ve onu gördükçöe içimi daha da sıkıştırıyor sanki. karla bonoff şarkı söylerken neler anlatmak istiyormuş anlayabileceğim bir insan tanıdım sanıyorum

https://www.youtube.com/watch?v=tLblG-XV_X4

aramızda biraz yaş farkı var 6 aş kadar sanıyorum ya da beş, insan değil, tam bir elf, neyse ya, çök kötüyüm zaten offfffffff

akşamdan beri sokaklarda dolaşıyorum, onu düşünmemeye çalışıyorum ama başaramıyorum, n'oldu bana bilemiyrum, yani niye bööle oldu, bööle bir insan diilim halbuki, çok kötüyüm abi, nasıl bir varlıktır bu, yani nasıl oluyor da bu kadar etkileyebiliyor anlamıyorum

onun gözlerini gözümün önüne getirmek bile gözlerimin dolmasına sebep olabiliyor, çok kötü oldum, ofiste arkadaşlar " Kostok, sana ne oldu=" falan demeye başladılar, bööle boşluua bakarken yakalıyorlar beni, abi hiç ii diilim ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...