Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kız var

Kostok

Öne çıkan mesajlar

atmam valla bişi dengesizin biri gidip bi şey yazar yada tanıyan biri falan çıkar 40 yılın başı içimiz kıpırdamış onuda kendi ellerimle öldürmeyim. valla özet geçmek gerekirse ben 84lüyüm kız 93lü :( şu an için öyle duygusal bir konuşma falan yok faceden konuşuyoruz ben arada zarf atıyorum beklediğimden olumlu tepki veriyor ama çok büyük bir sıkıntı var :( :( :( %90 olumlu bir durum gibi gözüksede bu sadece bu sıkıntı %10unu alıyor ve kafamda deli sorular yaratıyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

ne alaka anlamadım nasıl ergenlik yapıyorum, kızın karşısına çat diye çıkıp ben senden hoşlanıyorum falan diyecek halim yok daha önceden gelen bir çalışma içerisindeyim :P en azından baş başa şarap içmeye ikna ettim o kadar da değil yahu :)

başbaşa şaraba ok dediyse sen hala neyin kafasındasın abi. kız resmen ışık yakmış sana.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle demene gerek yok zaten de pedestal'a koymuşsun, micro analizin dibine vurmuşsun, kız saçını sağdan sola atsa anlam çıkartacakmış gibi bir edan var.

koskoca adamsın, güven kendine - karşındakine yansıt bunu. bıcır kız, hemen etkilenir paylanır o özgüvenden, olgunluktan. ağır başlı ol.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

sleepingdeath said:

ne alaka anlamadım nasıl ergenlik yapıyorum, kızın karşısına çat diye çıkıp ben senden hoşlanıyorum falan diyecek halim yok daha önceden gelen bir çalışma içerisindeyim :P en azından baş başa şarap içmeye ikna ettim o kadar da değil yahu :)

başbaşa şaraba ok dediyse sen hala neyin kafasındasın abi. kız resmen ışık yakmış sana.

he yaaa.
ulan konulan ismi taşır çocuklar derlerdi de inanmazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

öyle demene gerek yok zaten de pedestal'a koymuşsun, micro analizin dibine vurmuşsun, kız saçını sağdan sola atsa anlam çıkartacakmış gibi bir edan var.

koskoca adamsın, güven kendine - karşındakine yansıt bunu. bıcır kız, hemen etkilenir paylanır o özgüvenden, olgunluktan. ağır başlı ol.

kız sana ışık yaktıysa bu yaş farkını umursamamış ve hatta bence seni olgun bulduğundandır. o yüzden kendine güven, rahat ol. acemilik yaparsan, toy davranırsan büyük ihtimalle başarısız olacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Adam resmen banko iddia kuponu yazdı sana sleepingdeath iyi değerlendir... :)

Olmaz diyen arkadaşlarada belki okumamışlardır tekrar yazayım ben 84'lüyüm eşim 94'lü aynı zamanda kendisi ablamın mağazasında çalışıyordu biz sözlenene kadar , hani iş arkadaşı kısmında benzerlik olsun diye söylüyorum bu detayı
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim tek çekincem kız genç daha bu sene mezun olacak o yaşları gördük ettik hepimiz, bir gençlik ateşi var ben ise ona göre biraz daha olgun ve durgunum. bir yandan diyorum ya bırak mezun olsun okulunu falan tadını çıkarsın öyle hallen, bir yandanda lavuğun teki gelir kızı kapar diye endişelenmiyor değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk dediğin endişende gayette haklısın sen durgunsun o dinamik , mecburen sen kastırıcaksın kendini onun durgun olmasını bekleyemezsin gezmek isteyecek tozmak isteyecek hareket isteyecek arada cocukca hareketleri olacak ve mutlaka senin onu büyütmen gerekecek öteki türlü senin küçülmen gerekecek ki zaten böyle bir ilişkideki en büyük koz'un yaşın ve olgunluğun bundan taviz verdiğin anda cazibeni kaybedeceksin.

Okulunu bitirmesini beklesen kusura bakma babayı alma ihtimalin %99... :)
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

bir yandan diyorum ya bırak mezun olsun okulunu falan tadını çıkarsın öyle hallen

ahaha abi fazla naifsin ya. ben üzülüyorum boyle şeyler okudukça.

herkes kendisi için doğru kararı verebilecek yaşta. onun adına düşünme ve aynen dediğin gibi lavuğun biri kapar. bu kadar net.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

ya benim tek çekincem kız genç daha bu sene mezun olacak o yaşları gördük ettik hepimiz, bir gençlik ateşi var ben ise ona göre biraz daha olgun ve durgunum. bir yandan diyorum ya bırak mezun olsun okulunu falan tadını çıkarsın öyle hallen, bir yandanda lavuğun teki gelir kızı kapar diye endişelenmiyor değilim.

Küçüklükten yetiştir işte sabrın var ise.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...