Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Hesap Sorunları - 25/12/15

Sam

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

ya ben farkinda olmadan store a girdim ola ysirasinda paso rusca cikti, refreshledim ispanyolca geldi filan ahahah

http://static.fjcdn.com/pictures/False+god_dc9c47_5526986.jpg

ggwp

Sorma ya.. Tam eycoftan çıktım. Şunun expansionunu da alayım dedim. Önce normaldi. Eycof'u bulduktan hemmen sonra çıldırdı benim hesap. Yardım istedim hatta burda asdfsdf :D

Redditte falan başlık dahi yoktu kırıyodum kafayı nooluyo lan diye. Gerçi hala bir 3.5 olma durumu var daha en başında denk geldim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamların olayı farketmesi bile bir saat sürmüş. ticket micket yalan yani. neyse insanların uyanmasına yardımcı olur birazcık. benim sıkıntım zaten zarar gören insanlarla değil, DVD kutusuna steam download kodu basılmasını destekleyen, fiziksel medya bitsin diyen insanlarla. hele "off onlive mükemmel teknoloji" falan diyen adamlar vardı zamanında, onlive batınca sustu onlar da. steam batsın demiyorum tabi de insanları ayıltır umarım.

türk polisi'yle işim kalmadı, türkiye'de değilim artık

Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

abi adamların olayı farketmesi bile bir saat sürmüş. ticket micket yalan yani. neyse insanların uyanmasına yardımcı olur birazcık. benim sıkıntım zaten zarar gören insanlarla değil, DVD kutusuna steam download kodu basılmasını destekleyen, fiziksel medya bitsin diyen insanlarla. hele "off onlive mükemmel teknoloji" falan diyen adamlar vardı zamanında, onlive batınca sustu onlar da. steam batsın demiyorum tabi de insanları ayıltır umarım.

türk polisi'yle işim kalmadı, türkiye'de değilim artık

iyi de steam batarsa senin eline ne geçicek :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...