Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account arıyorum, banlandım. Kurtuluş var mı ?

Dargath

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

2006 yılından beri oynadığım account'um dün Arkeloji botu kullanırken banlandı. Yazıştık ama tekrar açılmayacağını ilettiler.

Öncelikli olarak bu charın tekrar açılma şansı yok sanırım unban diye para istenen sistem nedir başarılı olabilir mi ?

Eğer olmayacaksa şimdiki charımla aynı eş değer statüde bir char arıyorum ücreti konusunda satıcıyı memnun edebilirim.

Mage / Vanilla / +18k achi vs

Varsa yardımcı olabilecek lütfen yazsın teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyunun en çok bu yanı güzel ya, adamlar nasıl yakalıyorsa artık, 3 5 ayda olsa bulup çakıyor banı. Kullanmayın abi bot falan, sonra böyle oluyor işte 10 senelik karakter gitti. Tam bir emek serverı :D. Aga geçmiş olsun, kullanıcaksan yeni hesap alıp kullanmak lazımdı, kendi hesabında kullanmamalıydın. En fazla gold bot açıp gold kasıp aktarmak lazım, hele kendi hesabında kullanmak inanılmaz risk... vermezler o hesabı daha geri, benim de oyundan bir arkadaş böyle pvp kasayım dedi, yapma dedik uyardık yok bişi olmaz kaynarım, 1. haftada gg...
Sosyal ağlarda paylaş

Yazmışlar ama bende tekrardan yazayım. bir arkadaşın high warlord 20k achli acc u aynı şekilde ticari olmayan bir sebeple perma ban yedi. adam a haliyle bir kaç ticket dan sonra otomatik ticket lar gelmeye başladı. adam en sonunda şu yazdıklarımı okuyun yeter gibisinden bir mail attı. öğrenci yurdundayım bir çok kişi wow oynuyor. aynı ip den beni patlattınız alakam yok falan filan diye girdi. adamın acc u açtılar. tam metni bilmiyorum. owned core da unban servisler var onlarda bu yöntemle çalışıyor zaten. senaryo atıyorlar gm e.

ikinici olarakda, senin vanilla acc wow 1 se acc a 2. olarak yeni bir wow2 ekliyorsun. daha sonra kaybetmediğin şeyler; ach ler,title lar,mountlar,heirloom ve acc bound olan diğer şeyler. biz daha önce bu 2. dediğimi uyguladık. yeni hazır acc almanı kesinlikle tavsiye etmem. adamlar 2 yıl sonra callback yapıp alıyorlar.elinden hiç birşey gelmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

Aynı accountun içinde 2 tane wow acc açamıyo musun?Benim aynı battle net hesabında 2 farklı acc var biri banlı biri normal

merge acc değil mi senin dedğin ?
farklı mail adreslerine aynı isim-soyisime sahip accleri merge ediyorsun. tek yerden login olmak için. login ekranında soruyor wow1 wow2 diye cıkıyor da.

bu sistemde bineklere sahip olamazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Valvyn said:

Aynı accountun içinde 2 tane wow acc açamıyo musun?Benim aynı battle net hesabında 2 farklı acc var biri banlı biri normal

merge acc değil mi senin dedğin ?
farklı mail adreslerine aynı isim-soyisime sahip accleri merge ediyorsun. tek yerden login olmak için. login ekranında soruyor wow1 wow2 diye cıkıyor da.

bu sistemde bineklere sahip olamazsın.

Hayır kendi battle.net hesabında birden çok wow hesabı açabilirsin yeniden cd key alıp aktive edıyosun sadece.

Merge dediğin olay eskiden yapıyolardı sanırım daha bütün oyunlar tek battle.net çatısı altında toplanmadan önce

Sosyal ağlarda paylaş

evet kullanıyo benim mesela iki hesaptada 12k achi var + olarak önceki hesabımda ki titleların hepsi geçti mountum vardı swift zulian tiger ben oyundan silindi dropu yok diye belki geçirmezler diyodum o bile geçti.Hatta ek olarak ticket attım dedimki ilk hesabımda kaldı goldlarım buna geçirmek istiyorum GM benim önceki hesabı 24 saatliğine açtı ve goldu transfer edebildim
Sosyal ağlarda paylaş

aynı account'a alınan yeni bir wow hesabında bir önceki achi, title vem mountlar aynı şekilde geçiyor korkun olmasın. Olmayan olursa ticket açabilirsin. Benim bir tek stone guard title'ı geçmedi ama o da char'a özelmiş.

perma ban yediysen ggnormk diye düşünmek lazım :P
10 yıllık acocunt'a direkt perma ban atmıyorlar. Arada bir bot uyarısı daha almış olabilir misin?

Bir de mayıstaki banwaveden sonra bir daha bot kullanmak bile bile lades. Hala bot kullananlar var ama ciddi risk alıyorlar çünkü HB'den warden'a nasıl yakalandıklarına dair mantıklı bir açıklama gelmedi. Neredeyse bütün herkes 64 bitlik client ile oyuna girmesine rağmen HB hala 32 bit üzerine kurulu. Yakında bir banwave'le daha patlayabilirsiniz uyarayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...