Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account arıyorum, banlandım. Kurtuluş var mı ?

Dargath

Öne çıkan mesajlar

unban olayı legittir, eğer kimliğini, cdkey bilgilerini falan vermekten çekinmiyorsan denemeni tavsiye ederim. %80'lara varan bir unban şansı vardı eskiden, şu anda nedir bilmiyorum. Nası unban ettiklerinin detayına girmeyeceğim ama "unban ne lan hu3hu3hu3" diyen tipleri dinleme 10€ civarı bişeydi, accountun kıymetliyse ver şansını dene.
Sosyal ağlarda paylaş

Dargath said:

Selamlar,

2006 yılından beri oynadığım account'um dün Arkeloji botu kullanırken banlandı. Yazıştık ama tekrar açılmayacağını ilettiler.

Öncelikli olarak bu charın tekrar açılma şansı yok sanırım unban diye para istenen sistem nedir başarılı olabilir mi ?

Eğer olmayacaksa şimdiki charımla aynı eş değer statüde bir char arıyorum ücreti konusunda satıcıyı memnun edebilirim.

Mage / Vanilla / +18k achi vs

Varsa yardımcı olabilecek lütfen yazsın teşekkürler.

Bir arkadaşım account unban işiyle ilgileniyor ama parayla yapıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim sen çok bilme be? Adamın account unban olaylarında yüzlerce referansı var yabancı forumlarda. Ama şimdi senin yazını ingilizceye çevirip söyledim bırakıcakmış yaptığı şeyi köfte satıcakmış, hey allahım çoluk çocukla uğraşıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne yapabilir en fazla ingilizce açıklamasını yapar apply eder saçma sapan konuşmayın, yok yüzlerce referansı varmış, tarım ve köy işleri bakanlığına mı çalışıyor? 2 koyundan ne beklediğimize bağlı tabi, insanları yanlış yönlendirmeyin.

başkası içinde baya üzülmüşsün yani? para göndereyim mi hesabına rahatlarsın belki?
Sosyal ağlarda paylaş

Xj9 said:

Low tier ekran kartı için haftalarca pazarlık yaptığını beklediğini biliyorum abisi senin, olmayan paranla hava atmaya çalışma istersen?

Adamın yüzlerce referansı var başarılı unban olayında diyorum hala karı gibi ötüyor ya

hah aynı muhabbeeet, kim olduğunuda anlamış olduk bunun sayesinde, low tier ekran kartı topiğine geyiğine 200 lira yazdım 1klık karta.

seviyesiz lol.

neyse zaten aklı başında olan biri şu saatten sonra sokaktaki torbacıların ağzıyla konuşan birinin tavsiyesine güvenmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya wanna-be sequo sincabı sana giren çıkan ne? Hayır zerre bilgin olmadığı konularda atıp tutuyorsun, sonra ağlıyorsun falan? Hayır yanımda falan olsan, wow hesabımı banlattırıp adama mail attırıp banı açtırıcam sırf suratındaki ifadeyi görmek için ama değilsin işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar cahillik yapmayın, bilginizin olmadığı bi konuda bence aptal yerine düşmeyin. Bilmiyor merak ediyorsanız gidin biraz araştırın, yapan insanlara sorun. Zaten her accounta yapılamıyor ve dediğim gibi 100% unban diye birşey yok. Kısacası adam gidip blizzardi kandırmaya çalışıyor, yaptığı herşeyi de teamviewer/skype'dan share ederek yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten banlayan adam TOS'a aykırı olduğu içim banlıyor.

kandırıyor demişsin eyvallahta

-ip loglar adamların ellerinde başka biri girmiş diyemezsin.

-başka biri oynuyordu diyemezsin TOS'a göre fiziksel olarakta account paylaşımı yasak

-bilgisayarıma yüklediğim başka bir program vs diye saçmalayamazsın çünkü sene 2015, that idea is so 90s.

-şunun dışında diyeceklerini zaten kendinde ticketta belirtebilirsin, adama boşuna para vermeye gerek yok.

yani bende inceledim körü körüne yazmıyorum baya bir scam topiği var, normal arayan insan görmez yanlış yönlendirmeyin insanları.

onuda geçtim, bu forumda(paticik.com pepelek.com) bugüne kadar hile ile ilgili olan başlıklara izin verilmedi ki üzerine adam kullanıyorum banlandım demiş "utanmadan" yardım istiyor, modu kim buranın?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...