Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Men: Apocalypse (2016)

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Net iyiydi yine, magnetonun hikayesinin çok hızlı geçilmesi dışında beğenmediğim bi yeri olmadı. Apocalypse özellikle spot on, ben baya beğendim karakteri. Sansayı saçma bulmuştum genç jeanı oynayamaz falan diye ama hiç sırıtmamış gayet kotarmış karakteri.

Bi sonraki filmde gelen kötü de belli oldu

http://www.cinemablend.com/images/news/87807/_1444683273.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

Apoc. 2 seyden baya kaybediyor gibi,

bir yuz olmamis direk, artik kafasi mi kucuk yuz mu cok ecis bucus nedir tam cozemedim bir problem var orda.

birde ses olmamis bence. Boyle cok daha monstrous, konustugunda omurgayi titreten bir ses giderdi o karaktere.

Flash dizisindeki zoom bile daha korkutucu konusuyo

https://www.youtube.com/watch?v=Zt8m4DXexUo
Sosyal ağlarda paylaş

Eğlendirdi

Artı Eksi

++++ Quicksilver (Sırf o sahne için izlerim bu filmi)
++ Wolverine
+ Professor Xavier

- Sansa Grey (JEAN YARDIM ET JEAN JEAN ANANI JEAN JEAAAAAAN)
- Magneto (Dünyanın ebesine atlayınca bir tek homo sapiens mi ölüyo)
- Mystique (İlk X-Men filmi çekildiğinde Hunger Games vs. öncesi olduğundan pek bilinmeyen Jennifer Lawrence bir anda patlayınca karakterin rolünü merkeze alalım demişler ama abi nihayetinde şekil değiştiren bir ablamız, Apocalypse e karşı ne yapacaktı yani, merkezi olması saçma)
- Cyclops (Spiderman originden esintiler, illa birini kaybetmeliyim ki aklım başına gelsin davar gibi davranmayı bırakayım)

Sosyal ağlarda paylaş

film baya iyiydi ya.

civil war kadar olamaz diyordum ama baya eş değerdi gözümde, hatta belli açılardan daha çok bile sevdim.

göndermeler felan süper olmuş.

apocalypse yeterince etkileyici gelmemişti gözüme trailer'larda, filmde cidden ihtişamını hissettirmişler.

orjinal takım sonunda oturmaya başladı. jean, scott, ororo, psylocke, angel karakterleri epey başarılı yansıtılmış.

quiksilver'ın bir önceki filmdeki mutfak sahnesinden sonra bu filmdeki malikane sahnesi de yine muazzamdı.

xavier ve erik yine kalite konuşturdu. (yalnız nina anya'yı mı temsil ediyordu anlamadım)

8/10.
Sosyal ağlarda paylaş

Yine Deno ve yine göndermeler

wut

O değil de, karakterlerin neyi tam olarak başarılı yansıtılmış ya? Bir karakter build-up vardı da biz mi görmedik, Ororo elemental shaman ı oynadı, en sonda taraf değiştirdi bu, Psylocke taraf değiştirmedi o oldu. Scott desen yukarıda yazdım. Just wut yani

ETA: Hele Angel, abi Worthington mudur zengin bir işadamının oğlu olan Angel ı manyak dövüşçü yapmışlar iyi yansıtılmış ha?

Sosyal ağlarda paylaş

bi önceki film daha oturaklıydı.
her film magneto'nun gel gitlerini izlemekten gına geldi, ne tarafa geçeceksen geç yetti artık. mistik qui'nin dediği gbi ilk x üçlemesindeki storm'u oynayan halle berry hesabı çok öne çıkarılmış ama gerçek mistik bu değil. çok karakter olduğu için zaten tek tek vakit ayıramamışlar hepsine. quicksilver'ın malikane sahnesi için 3,5 ay harcamışlar onun dışında independence day efektleri izledik, bütün para buna gitmiş. civil var pek beğenmedim ama ondaki mesela havaalanı sahnesi toplu dövüş olarak gayet tatmin ediciydi, bu filmde yalandan mısırda kapışıyolar. bayağı da kötü sahneydi. paraları toplu kapışmalara harcasalar daha mantıklı olurmuş.

genel olarak kurguda ağır bi kalitesizlik akıyodu filmden. özellikle filmin ilk yarısı gayet hoşuma gitmesine rağmen filmin ikinci yarısı aceleye getirilmiş, vakit yetmemiş havası veriyodu.

isaac de apo'yu iyi oynamış ama şöyle efso bi kötü adam çıkaramamışlar.

last stand'den sonra ikinci en kötü xmen filmi olmuş. 7/10 veriyorum o da filmlerinin ağır fanıyım diye.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...