Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Holiday Sale!

batuhan

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Şimdi GTA V online modu filan boştur değil mi? Kalmamıştır pek insan değil mi? 107TL ona vermek yerine 50tl'ye düşünce oynarım. Çok zaman yok. Online kaldıysa alabilirim ama şimdi de. Var mı son zamanlarda girip bakan?
%40 habire indirim görüyor zaten %50 görecek yakında inanıyorum bekle sonuna kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

dailyler, flash saleler refund geldiği için gitti bu arada

şimdi daily olsa refund yağmuruna tutulur steam. dailye çıktı, öncesi gün aldığım şu oyunu refund ediyim, şimdi daha ucuza alayım gibi

ki zaten baya impulse buy birşeydi, yüksek indirimli flash saleler falan. gaza gelip alıp duruyorduk, daha sonra oynamamıza rağmen. daha sonra aynı şekilde pff bunları niye almışım diye refund çakıcaktı millet

şimdi gerçekten istediğiniz oyunları almak durumundasınız işte

flash sale ile yada bu tarz toplu indirimlerden aldığını refund edemezsin deyip geçselerdi keşke
Sosyal ağlarda paylaş

BalisticGel said:

barbu said:

Şimdi GTA V online modu filan boştur değil mi? Kalmamıştır pek insan değil mi? 107TL ona vermek yerine 50tl'ye düşünce oynarım. Çok zaman yok. Online kaldıysa alabilirim ama şimdi de. Var mı son zamanlarda girip bakan?
%40 habire indirim görüyor zaten %50 görecek yakında inanıyorum bekle sonuna kadar.

valla geçen gün girdik arkadaşlarla gta online'a gayet millet oynuyodu. yeni modlar ve real time eventler gelmiş. biraz dolanılsa aslında tekrar sarabilir gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

flash sale ile yada bu tarz toplu indirimlerden aldığını refund edemezsin deyip geçselerdi keşke

böyle birşey olsa çıkacak shitstorm paid mod shitshorm'u ile yarışır, yokeder gaben'ı bu forum da başka forumlar da. en çok alışveriş zaten bu indirimlerde yaşanıyor.

ya refund ya bu işte.
paparnoz said:

Sonbahar satışı ile aynı tüm fiyatlar hatta bazıları daha da beter. Paradox'ta dlclere indirim gelmemesi üzdü açıkçası en azından %75'e razıydım. Skyrim sonbahar ile aynı fiyat diğer taraftan oblivion ve morrowind skyrim'den daha pahalı.

sonbahar satışı daha bir ay oldu ancak, fazla fark olmaması normal. şirketler o kadar aç değil. yine de psn store'da 30$ olan oyunu 10₺'ya aldım, bundan iyisi can sağlığı.

skyrim goty 3 yıllık oyun, daha indirim almaz bundan büyük artık. büyük best-seller oyunlar zaten %90 görmüyorlar.

steam indirimlerinde zaten almanız gereken son zaman dilimi oyun 3-4 yıllıkken, 5+ yıllık oldu mu oyun en büyük indirimleri koymuyorlar artık. "zaten alan almış, bundan sonra alacak paşa paşa verir" mi diyorlar nedir bilmiyorum ama bu durumu gözlemledim birkaç yıldır. release date 5-6 yıl üzeri olan oyunlarda görebilirsiniz sıkça.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

sam valla katılmıyorum
fo serisi her sene 75 görüyor en az

fallout 3'ün açıklamasına yakındır ultimate pack'ler 75 görmüyor. eskiden hepsi görürdü millet alacak diye 66 falan yapıyorlar.

skyrim'in 75 görüp de eski serilerin az indirim görmesinin nedeni, skyrim hype ile insanların eski oyunları da alacağı düşünülüp az indirim yapılması olabilir. çünkü skyrim satacağı kadar sattı, eski oyunları satma peşindeler. zaten alacaklar diye az indirim yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

sonbahar satışı daha bir ay oldu ancak, fazla fark olmaması normal. şirketler o kadar aç değil. yine de psn store'da 30$ olan oyunu 10₺'ya aldım, bundan iyisi can sağlığı.

skyrim goty 3 yıllık oyun, daha indirim almaz bundan büyük artık. büyük best-seller oyunlar zaten %90 görmüyorlar.

steam indirimlerinde zaten almanız gereken son zaman dilimi oyun 3-4 yıllıkken, 5+ yıllık oldu mu oyun en büyük indirimleri koymuyorlar artık. "zaten alan almış, bundan sonra alacak paşa paşa verir" mi diyorlar nedir bilmiyorum ama bu durumu gözlemledim birkaç yıldır. release date 5-6 yıl üzeri olan oyunlarda görebilirsiniz sıkça.

Benim itirazım Skyrim fiyatına değil, Oblivion ve Morrowind neden Skyrim ile aynı fiyatta ?

Çok saçma değil mi ? Yani sonuçta oyunun üzerinden o kadar yıl geçmiş makul olan fiyatını indirip daha fazla satarak karını devam ettirmektir. Skyrim %75 iken Oblivion %66 indirimde. Nihayetinde steam'de oyun dijital bir veri, eskise antika değeri yok, prestij nesnesi olamaz. Rafta tuttukça sana yerden zarar vermiyor. Fiyat politikasında bir saçmalık var. Ben dışarıdan bir göz olarak söylüyorum oyun piyasasını yakından takip eden sizlersiniz, mantıklı bir taraf göremiyorum. Neden yani ?

Mesela Paradox'un dlc politikası da absürt. Ana oyundan daha pahalı dlcler. Anlıyorum oyunların satışları düşük, bu yüzden bağımlı kitleden beslenmeyi hedefliyorlar ama bu beslenmenin dozajı abartı.
Sosyal ağlarda paylaş

ara dlclerde ucuz
sadece son 2 dlc pahalı ki mantıksız değil
adam diyor ki sen al oyunu oyna beğenirsen geliştirme paketlerini al
mesela CKII baz oyun sıkıcı
DLC'lerle cok entresan hale geliyor
ama bi dlc var ki mesela kimse kullanmıyor
rise of bilmemne aztec olan
tercihi sana bırakmıs
her dlc de güzel ve değişik seyler katıyor oyunu
her 20 tl verdiğim dlcde nerden baksan 100 saat oyun ekledi
Sosyal ağlarda paylaş