Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1000-2000tl aralığında sorunsuz telefon

mahseer898

Öne çıkan mesajlar

g2 kullanıyordum lg arayüzünden sıkıldığım için diğer markalara bakıyorum. ancak alacak bir şey bulamıyorum.1000 lira gibi bir bütçe ile bakındım biraz uygun bir şey bulamadım. bütçeyi artırıyorum yine problem yine problem. iphone 6 dan başka sorunsuz telefon göremiyorum piyasada uygun olarak. hepsinin birer handikapı var.

note 4 şebeke sorunu

g4 ekran yanması mı ne diyorlar

z3 kamera pembeleşme

g3 2k ekran yüzünden çok ısınması ve batarya süresinin az olması

vs vs

vatanda ip5s 1500 e düşmüş ama 5s küçük gelir muhtemelen 6 alacağım. 1 saattir telefon bakıyorum alınacak telefon göremedim. varsa farklı önerisi olan alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

bende de g2 var şu an
değiştirmeye kıyamıyorum.
rom falan yükle hareket gelsin.
adamlar zamanında ne telefon yapmış ya
helal olsun

Aynen öyle. 1 sene boyunca baya custom rom deneyimim oldu. En son power rom kullanıyordum. Ancak ısınma ve sarı leke gibi problemler yüzünden sattım. Kardeşimde iPhone 6 var alıp kurcalıyorum ısınamıyorum. Ancak diğer seçeneklere bakıyorum "sorunsuz" olarak başka seçenek yok gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

mahseer898 said:

iphone 6 dan başka sorunsuz telefon göremiyorum piyasada uygun olarak. hepsinin birer handikapı var.

note 4 şebeke sorunu

bu neymiş yav. note 4 kullanıyorum, 3 ayrı hattım var, hiç birinde şebeke sorunu diye bir şey ile uğraşmadım. sana aktaran zırvalamış olabilir mi?

bu arada iphone 6 da sorunsuz telefon değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran yanması : https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Ekran_yanması

Shift delete ve dh de bu sorunu yaşayanlar mevcut.

Note 4 şebeke sorunu yaşayanlar : mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=99621364&p=1#99621364

Samsung s6 ve htc nin m8 m9 gibi modelleri sanki daha masum gibi öyle dışarıya taşan bir sorununu duymadım henüz. Siz ne dersiniz?

Edit : zenfone 2 fiyatı yüzünden dikkatimi çekmişti ekran parlaklığını görünce direk soğudum telefondan.

Ip5s ise cidden efsane olur tek el kullanım ve pratiklik açısından ancak ekran boyutu üstte yazıldığı gibi g2 den sonra üzer beni. Ip6s yurt dışı veya ip6 üzerinde yoğunlaştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Donanimhabere ne bakiyosun abi.

Adam yozgatta sebeke sorunu yasiyorum diye geziyo. Sen etilerde keyfinden oluyosun.

Hayatının %99.9 u şehrin göbeğinde geçen kişilerin Yozgattaki bu adama bakıp turkcell iyi diğerleri tırt demesi de bana gına getirmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...