Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Anhora

Humble Bundle Monthly

Öne çıkan mesajlar

Alsak mı acaba ? Belki yılbaşı hediyesi olarak GTA V verirler sdf

Geçen ayın listesi reddit'te sızmıştı. Bu ay için bulamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Company of Heroes 2 var. PayDay 2'yi oynadım ben. Diğerleri de tarzım değil. CoH2'yi buluruz indirimden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
oyun güncel fiyatlarından daha düşük ödediğimiz kesin sonuçta... ve %100 bağış mikimmillllll

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12$'lık bundle olm bu. stellaris'i almak istemeyen niye alsın. açlığınızı yatıştırın biraz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
monthly olduğu için direk 12 dolar vermiyor musun direk ? önceden sublayıp bu ay stellarisi olan vardır belki diye yazdım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
pillars icin verdigim her kurus haram olsun diye lafa baslamak isterdim ama once size 2 kitaplik lore anlatmayi hedefliyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat kaldı bitmesine. umarım biter bitmez hemen yenisini go'luyorlardır 2-3 gün beklemek yerine.

main oyuna hallenip ama almayıp, bundle'ın süresi bittikten sonra %50 indirimle (100 liraya) falan alma mallığını yaptığımdan beri (warhammer total war'du sanırım) her ay hype'lanıyorum şuna. aynı mallığı 2 kez yaptım sanırım. hani böyle 1-2 darbe daha yersem yıllık subs'ı basıcam artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Gecmis olsun ign almis

https://www.gamasutra.com/view/news/307546/Humble_Bundle_has_been_acquired_by_media_giant_IGN.php

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...