Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Memlekette Blu-Ray Meselesi

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Nereye açacağımı bilemedim lan konuyu, alışveriş bölümü bişi açalım en iyisi.

Neyse, benim bildiğim ve blu-ray almak için kullandığım bir sikko d&r var, orası da avuç kadar filmi çıktıktan baya sonra getiriyor. Anca böyle dev blockbuster olacak, anca onlar belki daha zamanlı geliyor. Bildiğiniz, kullandığınız daha fazla seçeneğe sahip, filmleri daha hızlı getiren siteler vs. var mıdır öğrenmek istedim.

İlla internet olmasına da gerek yok, dükkan mükkan da olur. Moda'da oturuyorum ben mesela, var mıdır o taraflarda bildiğiniz böyle hobi dükkanı gibi ama işini müthiş yapan, zırt pırt film getiren yerler?

Öptüm.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de dvdde alıp dizileri izliyorum, kime söylediysem "abi ne saçma netten çeksene ya" tribine giriyor.. yapmıyorum abi niye zorluyosunuz ya, adam ne güzel net yapıştırdı cevabı, bakalım diğer sayfalarda da "neden netten çekmiyon"un devamı gelecek mi. Hayır adam bunu düşünemeyecek kadar teknoloji yoksunu olabilir mi yani anlamak mümkün değil şu soruyu :D.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

ya ben de dvdde alıp dizileri izliyorum, kime söylediysem "abi ne saçma netten çeksene ya" tribine giriyor.. yapmıyorum abi niye zorluyosunuz ya, adam ne güzel net yapıştırdı cevabı, bakalım diğer sayfalarda da "neden netten çekmiyon"un devamı gelecek mi. Hayır adam bunu düşünemeyecek kadar teknoloji yoksunu olabilir mi yani anlamak mümkün değil şu soruyu :D.

Teşekkür ederim ya, aynen de böyle.

Soruma cevap vermek dışında her şey denendi soktumun yerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...