Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

boğazda aft çıkması aka ötenazi istiyorum

masa

Öne çıkan mesajlar

bende kendimi bildim bileli bundan müstaripim şu an yazarken bile dilimin kenarında, dudağımda ve boğazımda var bildiğiniz 2-3 gündür ayağı kırık at gibi acı çekiyorum. çok nadir 2 tane olurdu, genelde 1 tane dudakta olurdu, ilk kez üçleme var. kloreben tarzı gargaralar bir yerden sonra işe yaramaz oluyor. pyralvex de iyi güzelde oda böyle çok keskin değil en etkilisi deneyim ile test ettiğim Oral Medic oda böyle dudak tarafına etki ediyor. sağlam bir gargara yada sprey tarzı bir ilaç lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

Olm bırakın Nasıl geçiceni olan olmuş bi kere. Nasıl olmasına engel oluyoruz onu anlatsın Allah'ını seven.

antibiyotikin yan etkisi olarar çıkıyo genelde. Antiibyotik alman gerekiyosa vitamin + doğal mayalı gıdalar al. Evde mayalanmış yoğurt, kefir vs mümkünse.

Antibiyotik zararlı zararsız bakterileri öldürdüğündne genelde bağırsakta vitamin emilimi falan azalıyor, mayalı şeylerin amacı bunu counterlamak.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

"prezervatif ile deep throat yapman daha saglikli olurdu" geyigi yapildi mi?

ya tam immature teenagers memesini yaşadım ssdfg

edit: şu işte
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/44/e2/20/44e220838e33dbfb1f6e61da5ab94bd4.jpg

geçmiş olsun bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

abv aft.

Hayatimi silkti. 2 gündür evde yatıyorum baş ağrısından. Norölog'a, kbb'ye gittim. Aftadur diye bi fısfıs verip yolladı doktor.

dilim ile yanağın birleştiği bölgede aft var. ulaşması zor. Bu aft belli olmayan periyotlarla başımın bir bölgesine ya da kulağıma ağrı saplıyor. (10-60 sn aralıklarla)

Kafam attı, gittim eczaneye oralmedic aldım. Asitli bi şey. demin uyguladım. dakikada 1-2 giren ağrı kesildi. 10 dk sonra ağrılar tekrar girmeye başladı. Bu sefer giren ağrılar daha bi soft. son bir stick kaldı. Olmadı onu da bölgeye yedirmeye çalışacağım. Bi şey değil, içinde ne varsa harbi yakıyor orayı. 3. sticki uygulamak ne derece doğru bir hareket bilmiyorum tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

Asit var abi onda ard arda uygulama, uyarısında da öyle yazıyor zaten. Yarın uygularsın, miden çürüycek yoksa. İlk sayfada verdiğim pastilden al, pastili emerken bir yandan da tükürük ve pastil karışımını yutkunarak ve dilinle afta doğru yönlendir. Etkisine inanamıycaksın. Bittikçe at ağzına, günde 3 pakete kadar çıktım ben, mideyi filan bozmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
sadece afttan dolayı behçetten pek şüphelenilmez ama behçet hastalığının en basic semptomudur aft. eklem yerlerinde birkaç gün veya 1-2 hafta süren şişlikler veya ağrılar ya da kolda veya bacaklarda yine 1-2 hafta sürebilen çeyrek altın büyüklüğünde kızarıklıklar falan oluyorsa (başka ileri belirtileri de var, gerek yok) bir behçet polikliniğinde paterji testi yaptırmakta fayda olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...