Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dell EMC'yi Satın Aldı

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Düzgün konu açın ulan.

Kendinin iki katı büyük şirketi satın almak her yiğidin harcı değil.

VMware publicly traded olarak hayatına devam edecek, EMC Dell'in içine girip halka 1 dolar koklatmayacak.

Şu ana kadar tech. sektörünün en büyük acquisition'ı

ALIN HABER VE KAYNAK

Dell is buying EMC, a $50 billion publicly traded IT giant, for around $67 billion in the tech industry's biggest merger ever.

According to the press release, the deal looks like this:

Under the terms of the agreement, EMC shareholders will receive $24.05 per share in cash in addition to tracking stock linked to a portion of EMC’s economic interest in the VMware business.

The tracking stock is valued at around $9 for each share of EMC. Here is the official release from Dell (or you can scroll down for the full text).

News of the deal first leaked last week. It's not just big — it's actually twice as big as the previous largest tech-only deal, the Compaq-HP deal, valued at $33.4 billion. (The Time Warner-AOL deal was larger, but TW wasn't regarded as a tech company at the time.)

Dell actually added $50 billion to its overall debt to finance this deal, Bloomberg reports.

İngilizceniz yoksa teknoloji sektörüyle ilgilenmeyin zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin
Bilge bir öğretmen hassasiyeti ile yaklaşımın ve detaylı analizin için teşekkürler.

Yoda hocamızın dediği gibi
" Usta ile paravan arasında sadece öğretmek sanıyorsun var.
Evet, buna veriyoruz izin inanmalarına.
Bir gelirse gün yaşlı Yoda öğrencisinden öğrenemez
Yoda artık olmayacak öğretmen o gün. "
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 60 gün açmışlar ama senin o ilk linktekilerden hiç biri çok alacak şirketler değil gibi geliyor bana, hele ki 67 milyoru top ederek.

Oradaki en likely alternatif Cisco gibi gözüküyor, onlar da zaten biz hayatımızdan çok memnunuz şimdiki partnershiple demiş, bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Evet 60 gün açmışlar ama senin o ilk linktekilerden hiç biri çok alacak şirketler değil gibi geliyor bana, hele ki 67 milyoru top ederek.

Oradaki en likely alternatif Cisco gibi gözüküyor, onlar da zaten biz hayatımızdan çok memnunuz şimdiki partnershiple demiş, bilemedim.

aynen. o parayi cepten cikaracak 3 sirket var, IBM Microsoft ve Apple

IBM ve Apple zaten partner. Apple'in enterprise'a giren yolu bu.

Microsoft'un kendi portfolyosu yeterli zaten Azure olsun Surface olsun. bi de SalesForce ile genisletiyorlar iliskiyi falan

yani DELL'E HAYIRLI OLSUN EMC
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...