Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel's Jessica Jones (2015) - Netflix

progamer

Öne çıkan mesajlar

11. bölümü bitirdim şimdi. Gerizekalı, mal komşu kız kardeş o kadar kötü ve rahatsız edici ki diziden soğuttu resmen. Jessica onu tokat manyağı yapsın istiyorum.

Birde biraz gereksiz uzatmışlar harbiden. 10 bölüm olsa yetermiş gibi. Ya da en azından biraz daha PI'lık yaptığını gösterselerdi keşke Jessica'nın. Hani main plottan bağımsız 2-3 dava çözseydi filan.
Sosyal ağlarda paylaş

mind control baya sıradan bi güç olmasına rağmen marvel evreninde kilgrave gibi mass şekilde kullanabilen yok dimi? hani jean grey,prof. falanda atıyor ama anca tek kişiyi zar zor kontrol edebiliyor diye hatırlıyorum(cerebroyu saymassak).onun için baya orjinal geldi bana.sonradan gizemini yitirsede sanırım izlediğim en iyi supervillainlardan biri joker ile birlikte.aktörün payı çok büyük tabi
Sosyal ağlarda paylaş

hala 10 bölüm diyen var abi 13 bölüm zaten neden takılıyorsunuz her diziye anlamak imkansız, hani hakettiğini düşünüp izliyorsunuz, azda hoşunuza gitse izlenecek diziniz oluyor işte, anasını satayım cebinizden mi veriyorsunuz dizinin maliyetini ahahaha.

12 BÖLÜM OLMASI LAZIM BU DİZİNİN! 13 ÇOK UZUN!
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

7 bölüm mü çeksinler kardeş, yeter mi seyirciye? çekip koymuşlar izlemiyorsan tatava yapma lol

tatava yaparsam ne yapacaksin la.

olmamis bariz. simdi kalk git buralardan.

adam o sayida bolumun icini dolduramamis, diyorum. "ya söv ya törköt" cekiyor allahin ergeni.

haci git sen hollanda buyukelciligi onunde rusya'yi falan protesto et lan.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Lectre said:

7 bölüm mü çeksinler kardeş, yeter mi seyirciye? çekip koymuşlar izlemiyorsan tatava yapma lol

tatava yaparsam ne yapacaksin la.

olmamis bariz. simdi kalk git buralardan.

adam o sayida bolumun icini dolduramamis, diyorum. "ya söv ya törköt" cekiyor allahin ergeni.

haci git sen hollanda buyukelciligi onunde rusya'yi falan protesto et lan.

tatava yapma, çok anlıyorsun ya koskoca yönetmen bilmiyor dimi, para kazanmasın dimi bu adamlar?

uzun mu geldi? basarsın çarpıya argosun dediği gibi kapanır, sakin ol, geçti.
Sosyal ağlarda paylaş

eleştirmekde mi yasak. Kötü bile demedim diziye. Beğendim gayet. Ama uzun işte sdf

Yani dizi kısa olsun demiyorum ama madem 13 bölüm yapıyon değişik şeyler koy. Daredevil hiç böyle değildi mesela. Onda da asıl kötü adam Kingpin'di ama rus kardeşler, japon ninjalar, çinli körler filan derken her milletin adamını dövdü Matt sdf Daha güzel yaydılardı hikayeyi.

Jessica Jones kendini tekrar ediyor. Aynı plot pointler 2-3 kere oluyor, bir yere varmadan. Ya da mesela o divorce muhabbetine bu kadar yer vermelerine gerek yoktu. Ya da Trish'in elemana vurdurtmasını göstermelerine bu kadar. İlk sefer tamam da sonrası baya boş. Gereksiz sahne çok işte. Bir de yancı karakterler Daredevil kadar iyi değiller. Özellikle o mal komşu kız kardeş rahatsız edici.

Killgrave çok iyi ama yanına 2-3 eleman daha lazımdı. Ya da işte başka davalara filan baksaydı Jessica.

Bide Jessica Jones'a ikinci sezon belli değilmiş. Önce Defenders mı yapacaklar Jessica S2 mi bilmiyoruz demiş showrunner. 2. sezon olmaz ise bari Luke Cage'in dizide görünse Jessica Jones.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

tatava yapma, çok anlıyorsun ya koskoca yönetmen bilmiyor dimi, para kazanmasın dimi bu adamlar?

uzun mu geldi? basarsın çarpıya argosun dediği gibi kapanır, sakin ol, geçti.

forum dedigin gorus paylasma amaci ile olusturulmus bir yer. dolayisi ile yazilanlar ters geliyorsa kendi tavsiyeni dinle, bas carpiya...
(kucuk muzip ama mahzun sevimli smiley)
Sosyal ağlarda paylaş

sakin ol cidden :)

en azından bilmediğim konularda ciddi ciddi dalaşacak değilim birilerine, ben yemek yerken dizi izliyorum hep, bu aralarda sıkıntı çekiyorum o yüzden 13 bölüm olması iyi benim için, 30 yapsınlar daha iyi bana yani, bildiğin sığırım :P

ama bu sığırlığımı sen yüzüme vurma nolur ahah

ben marvel evrenine yabancı biri olarak sevdim lan diziyi bu arada, ama jessicayı değil kilgravei sevdim keşke onun dizisini yapsalarmış, şimdi daredevile başladım 2 bölüm izledim sönük gibi biraz ama açılacak sanırım devam ediyorum :<
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

olm....
tamamiz o halde.

Daha interneti günlerce bağlanamayan adam gelmiş uzundu diyor burada ya. Önce internetini hallet sen.

Bildiğin yukarıda söylemişler doldurabilselermiş içini daha iyi olurmuş bana da 2 bölüm falan gereksiz geldi. İstedikleri randumanı alamazlar sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...