Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Green Card Lottery

BonePART

Öne çıkan mesajlar

Red_Skull said:

okuldan arkadaş grubundan 2 kişiye çıktı 5 kişi başvuruyorlar 2 tanesine çıkıyor 3 taneside başvurduk fln diyolarda yalan gibimize geldi neyse bunların götü yemedi yabancı dil yok vs ayagına gitmediler galiba malum değilseniz çıkıyor card

ya birak nereye gitmediler
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

benim arkadaşım baya ilgiliydi bu konuyla ver cwni önsöz yaz ben zaten atıyorum sürekli dedi. özel firmalara falanda yollamış

bitek danimarka aradı ama o üzdü bi ayı geçti öğrenir yazarım naıslmış nereye atmış falan

Sen git avustralya'ya burun kıvır sonra elinde cv ile gez... :)
Sosyal ağlarda paylaş

haaa evet oha helal. beni engerek ısırdıktan sonra bi korku geldi. gitseydim de şimdiye ölmüştüm heralde. çünkü yılan tutmak için aletler var. ben o aletlerle kabız gibi hissediyorum kullanırken elle yakalamak çok daha kolay geliyo. sonra engerek ısırıyo karayılan ısırıyo falan. amaan yani ölmedim o iyi bence
Sosyal ağlarda paylaş

internetten bakiyorsun ya postami kalmis artik :D

hos sgk ya isim dustu ve posta veya elden ankaraya muracat etmemi istediler, eylul basinda basvurdum dun mektup geldi (adi posta yollamislar birde) ve bana "devlet" halihazirda "devlet" memuru olup olmadigimi soran bir evrak yolladi, evet veya hayir tickleyip postayla geri yollayin diyordu kagitta

ffs
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

internetten bakiyorsun ya postami kalmis artik :D

hos sgk ya isim dustu ve posta veya elden ankaraya muracat etmemi istediler, eylul basinda basvurdum dun mektup geldi (adi posta yollamislar birde) ve bana "devlet" halihazirda "devlet" memuru olup olmadigimi soran bir evrak yolladi, evet veya hayir tickleyip postayla geri yollayin diyordu kagitta

ffs

ohannesburger, çoğiyiymiş.

biz sms gönderiyoz valla devlet işinde, tebligat kanunen mecbur olduğundan tebligat basıp yolluyoz ama, çaresizlikten.

elektronik tebligat yasası uygulansa herşey çok şeker olcak da. nerde onu uygulamayı becerecek zekada devlet memuru, uygulayacak memura lolo yapmayacak amir...

yine karadüzen, yine eski usül.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...