Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Green Card Lottery

BonePART

Öne çıkan mesajlar

Hem 2017 senesi için hatırlatma yapmış olayım hem de 2016 senesi için olan lotterye katılan varsa bir sorum olacak.

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.
Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

2016 için entry status kontrol edince bu şekilde veriyor bu

1. entry yanlış yapmışın gir düzelt mi demek?
2. entry kuradan çıkmadı üzme canını mı demek

ben ilki sandım ama 2016 entryi girip kontrol edecek bir opsiyon yok ortamda. o sebeple ikincisi olduğunu düşünmekteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben danimarkaya konsolosluktan cv bırakarak başvurdum. pozisyon açılınca görüşmeye çağırıp direk alıyolar hiç öyle imigrant pointtir bilmemnedir uğraşmadan.

geçen aradılar inanılmaz pozitif konuştular falan. notlara köpeğimle gelmezsem gelmem tadında çok net bişi yazmıştım. köpek mevzusunu açtı kadın ödenek falan bişiler dedi. dedim para mı ödemem gerekiyor? YOK DEDİ O SİZDEN ÖNCE VATANDAŞ OLUYOR O YÜZDEN ONUN İŞLEMLERİ İÇİN BÜTÜN MEDİKAL İŞLEMLERİNİ YOLLAMANIZ GEREKİYOR BİZ PARA VERECEĞİZ DEDİ KÖPEK İÇİN DEDİ. ORDA BEN ORTA SEHPAYI YEMİŞİM. sadece karımı ve çocuklarımı götürebiliyorum normalde. bide köpeğimi dfhjdfh annem kardeşim falan gelemiyor. inanılmaz değil mi ya?

yavrum danimarka ya. gidersem çok süper olacak. bide sadece özel sektör araştırma ve üniversitede araştırmacı seçtim.
Sosyal ağlarda paylaş

Frf guild Member Odesa, 10 yıla yakındır florida da, gayet çıktı yıldırım nikahı yapıp gitti oralara. Daha yeni çok yakın bir tanıdığıma çıktı yılbaşın dan sonra ailecek göçüyorlar. Etrafımda hiç ipsiz sapsız adam a çıktığını görmedim.

Tesadüf de olabilir tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

ben danimarkaya konsolosluktan cv bırakarak başvurdum. pozisyon açılınca görüşmeye çağırıp direk alıyolar hiç öyle imigrant pointtir bilmemnedir uğraşmadan.

geçen aradılar inanılmaz pozitif konuştular falan. notlara köpeğimle gelmezsem gelmem tadında çok net bişi yazmıştım. köpek mevzusunu açtı kadın ödenek falan bişiler dedi. dedim para mı ödemem gerekiyor? YOK DEDİ O SİZDEN ÖNCE VATANDAŞ OLUYOR O YÜZDEN ONUN İŞLEMLERİ İÇİN BÜTÜN MEDİKAL İŞLEMLERİNİ YOLLAMANIZ GEREKİYOR BİZ PARA VERECEĞİZ DEDİ KÖPEK İÇİN DEDİ. ORDA BEN ORTA SEHPAYI YEMİŞİM. sadece karımı ve çocuklarımı götürebiliyorum normalde. bide köpeğimi dfhjdfh annem kardeşim falan gelemiyor. inanılmaz değil mi ya?

yavrum danimarka ya. gidersem çok süper olacak. bide sadece özel sektör araştırma ve üniversitede araştırmacı seçtim.

zamanlama olarak baya şanslısın bu arada. daha bu pazartesi vatandaşlık kanunlarını zorlaştırdı danimarka, ama senin işlem onun öncesinden olduğundan sana koymaz muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...