Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alien: Covenant aka. Prometheus 2 [2017]

behran

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
oburunde de ridley'di. bundan sonra neill blomkamp'in yonetecegi sigourney weaver'li devam filmi yapacakmis ridley. alyen 3 ve 4'u yok sayip oradan devam edecekmis. bunu yazarken alien isolation'i hala oynayip bitirmedigimi hatirlayinca sikinti basti. bu film gelmeden aradan cikarmam lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

ilkini ölen Scott yönetti zannediyordum

arcane said:

oburunde de ridley'di. bundan sonra neill blomkamp'in yonetecegi sigourney weaver'li devam filmi yapacakmis ridley. alyen 3 ve 4'u yok sayip oradan devam edecekmis. bunu yazarken alien isolation'i hala oynayip bitirmedigimi hatirlayinca sikinti basti. bu film gelmeden aradan cikarmam lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

ben hala premetheus la alien ilk filmi nasıl bağlayacaklar merak ediyorum. yine alien nasıl neden nerede kim tarafından yaratıldı belli değil.

prometheusda sondaki alienımsı şey ortaya çıkış olarak zaten çok zorlama ve öeh dedirtiyordu, hem de bildiğimiz xenomorphla alakası yoktu.

barbu said:

İzledim tekrardan. Bir bok hatırlamıyormuşum resmen.

Siyah bok neydi diye arattım ve şu çıktı.

Species Origin

http://oyster.ignimgs.com/mediawiki/apis.ign.com/prometheus/b/b7/Prometheus_infographic.jpg

kısaca en sonunda herkes bahçıvana.

sonunda hepsi bahçivana demişim ya işte.
Sosyal ağlarda paylaş

şu ilk filmdeki gibi korkudan ödü bokuna karışıp uzaylı iskeletine dokunamayan ama sonra gidip canlısına ay canım diye dokunan mal biolog ve ayağı götüne girmiş adama dostum iyimisin diye soran tipler olmasın lütfen.

stmosfer falan müthişti yalnız ilk filmde onun dışında.gene öyle olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...