Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EuropaLeague: Fenerbahçe - Molde FK | 17 Eylül Perşembe @ 20.00

cmrownz

Öne çıkan mesajlar

6 pas takımı oldu malesef Fenerbahçe. Şut denemiyor, illa RvP'yi organize olarak kaleciyle karşı karşıya bırakacaklar, adamın 8 resmi maçta 5 şutu var. Nani'nin ekstra performansı olmasa resmi maçlarda galibiyeti olmayacaktı resmen, Nani'nin ekstra performansı da oyun anlamda değil skor üretmek konusunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Sürpriz sonuç elbet olacak. İçeride kazanırım dediğin maçı kaybedersin, gidersin en zor deplasmanı kazanırsın, olur böyle şeyler. Eleme olsa yanmıştık ama grup maçı sonuçta.

Sorun yenilmenin şekliydi dün. Sen atağını yaparsın ama golü atmayı beceremezsin, adamlar arada iki kontra yakalar kazara yener falan, sağlık olsun dersin. Alakası yoktu ama, herkes dökülüyordu.

İğne deliğinden top sokan RvP kaleyi zor tutturuyor, kurtarıcı diye sokulan Alper önünden geçen topa "neyse kanka bir sonraki atak alırım ya" diye bakıyor, defans kafaya çıkacağına PES 2009 kalecisi gibi topu takip ediyor, kimse kazanmak istemiyor. Böyle kevgire döneriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

sabonis said:

dhsufhudash fenerin golü sonrası.

şu süpermiş tabi bi de kuddusunin mesajı ahahahahahahahahah

ulan ne eğlendim ya. zegna nın arsenal de yenildi demesi..

Bence bu adam Kuddusi. Zaten yaşı da büyüktü, yaş aralığı da tutuyor. Yüzündeki heyecandan, ifadeden hal ve tavrından acaip bir bağ kurdum forumdaki mesajlarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

lan yanlış yere yazmışım.
buraya da yazayım.
ne yazsanız hak ettim.

hamza mı,pareira mı önce gidecek bakalım diye soruyorum.
liebe birazdan gelip "hepsinden önce sen ve hiçbir dayanağı olmayan yorumların (dayanak herkesinki neresiyse benimkisi de orası bu arada)gitseniz" diyecek. ben de ona "oldu canım,görürsem söylerim" diyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

sostizm said:

guncel said:

parayla şampiyonluk ancak türkiyede şikeyle olur
o yüzden takım ruhu önemli

Takım ruhu, takım içi dengeler falan diyeni tefe koyuyorlar ama burada

Sen Galatasaray'da herhangi bir denge görüyor musun? Tüm samimiyetimle soruyorum bunu.

Dengeli bir şekilde kötüye gidiş var?
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Elinde iyisinden Diego gibi has 10 numara varken kendi sahanda Molde gibi takıma karşı 3 ön liberoyla çıkıp da bi tanesine ileride oyna demeye ne gerek var?

Karşındaki takım Ajax olsa anlarım Diego'yı oynatmamanı, defansif adam tercih etmeni.

Ha yazmadan edemeyeceğim.Sen Shakhtar maçında full ofansif oyna,gel Molde'ye 3 ön liberoyla oyna.Ben ciddi ciddi Perreira'nın Fener'i sabote etmeye çalıştığını fln düşünmeye başlayacağım.Ha dersiniz ki Diego,Souza ve Markovic yokken ne yapabilirdi diye.Gayet Alper ile başlayıp,geçtiğimiz 2 lig maçındaki gibi RVP yi arkaya çekip önde Fernandao ile oynayabilirdi.Nani ya da Volkan'ı Meireless ya da Topal'ın yerine alabilirdin Topal'ı stoper oynatmak kaydıyla.

Herşeyi geçtim rakip Molde olunca bu kadar varyasyon kasmaya gerek yok diye düşündü tabi adam.Yani kendisine de sorsan Fabiano'ya zaten top gelmez o yüzden Volkan-Fabiano farketmez diye düşünmüştür.Yoksa Kuddusi kızmasın o dahil herkes Fabiano'nun kötü kaleci olduğunu bilir :) Perreira gidip kişisel sohbetlerinde Fabiano iyi kaleci fln derse bırak futbolla tüm spor dallarıyla derhal ilişkisi kesilmesi gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...