Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pekamon sevenler |Pokemon revolution|

hattok

Öne çıkan mesajlar

http://pokemon-revolution-online.net
Fanmade yapım ama sanırım suanda dünyadaki en iyi pokemon mmosu.Oyunda eski nintendo kafasında ilerliyorsunuz (sanırım hikaye aynı ben henuz broktan badge alabildim) Ve birinci pokemonunuz arkanıza takılı şekilde ilerliyorsunuz haritada diğer insanların yaptığı şeyleri görebiliyorsunuz.Henuz çok ilerleyemedim ama ilk şehirlere gelenler Bisiklet ya da işte binilebilecek pokemonlara binip daha hızlı gidebiliyorlar gizli yerlere girebilmek için cut vs gibi skiller var normal oyunda olduğu gibi baya güzel ben baya sevdim ama HABLAS ESPANOLLAR her zamanki gibi shit tier community sarmış durumda oyunu. Oyunda yeni nesil pokemonlar da bulunmakta. Ben charmender ile başladım level16da charmeleon oldu. Yanına ratata pidgey aldım :D bir tane daha aldım böyle göbeğinde içe doğru çizilen yuvarlak olan kücük kuyruklu bi su pokemonu. (broku yenmek için su pokemonuna ihtiyacınız var direkt super effective olarak vuruyorsunuz beleşten 2k 2k xp xd) Oyunu baya beğendim yeniyim henuz klasik pokemonu renkli yapıp üzerine güzel online bi sistem kurmuşlar acayip hoşuma gitti. Shinny pokemonlarda var ne işe yarıyor bilmiyorum :D

Bir kaç ss koyayim kendi oyunumdan xd

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...